Portfolio

Muzyka i Dźwięk

Estrada i Studio
Magazyn Strona www

Estrada i Studio

Magazyn muzyków i realizatorów dźwięku

Profil redakcyjny

Zawartość EiS dzieli się na cztery części: testy najnowszego sprzętu, tutoriale technologiczne, rozmowy i prezentacje muzyczne.

Miesięcznik wydawany jest wraz z multimedialnym dodatkiem (media.avt.pl), który jest uzupełnieniem publikowanych artykułów. Testowanym produktom towarzyszy prezentacja audio, a także pełna dokumentacja, filmy i software, dzięki czemu czytelnik otrzymuje komplet informacji na temat sprzętu/oprogramowania. Dołączone do magazynu media elektroniczne stanowią bardzo atrakcyjną dla czytelnika wartość dodaną. Redakcja zleca twórcom produkcję oryginalnych pakietów sampli, dostępnych tylko i wyłącznie na naszych płytach.

Dbamy także o to, by kilka razy do roku zamieszczać na naszych krążkach w pełni funkcjonalne oprogramowanie, udostępnione nam przez producentów.

Przejrzyj bieżące wydanie na stronie www.UlubionyKiosk.pl

Informacje

Data rozpoczęcia: 1996
Czytelnicy:
  • dominują mężczyźni (92%) w średnim wieku 26 lat
  • 44% czytelników gra w zespołach
  • czytelnikami są pasjonaci komponowania muzyki, jej odtwarzania i zapisu
Periodyczność: miesięcznik
Nakład: 12.000
Objętość: około 150 stron
Dodatki: DVD
Format: 220x290mm
Cena w kioskach: 16,50zł

Aktualności

Sierpniowa EiS zmieni Twoje życie!

Sierpniowa EiS zmieni Twoje życie!

Estrada i Studio czwartek, 9 sierpnia 2018
  Jeśli interesuje Cię synteza dźwięku i chcesz zacząć samodzielnie tworzyć brzmienia, to sierpniowy numer miesięcznika Estrada i Studio może być tym, który zmieni Twoje życie! Czytaj więcej
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT-Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11,
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax: 22 257 84 00

avt@avt.pl
www.avt.pl

O Wydawnictwie
Wydawnictwo AVT działa od stycznia 1992 roku. Specjalizuje się w wydawaniu czasopism oraz informatorów poradnikowych (specjalistycznych i popularno-naukowych) dla czytelników o wyraźnie określonych zainteresowaniach – profesjonalistów i hobbistów. Portfolio AVT liczy łącznie 37 tytułów regularnych, w tym 20 miesięczników i dwumiesięczników, które grupują się w pięciu segmentach tematycznych: Budownictwo i Wnętrza, Elektronika i Automatyka, Muzyka i Dźwięk, Edukacja i Hi-Tech oraz Rodzina. Łącznie czasopisma AVT mają ponad 1,5 miliona czytelników.