Portfolio

Zdrowie i Rodzina

Olive Edycja Polska
Magazyn Strona www

Olive Edycja Polska

Gotuj, jedz, próbuj

  • Informacje
  • Redakcja
  • Harmonogram
  • Reklama
  • Cennik reklam
  • Mediakit
  • Imprezy

Profil redakcyjny

„Oliwki” rozkoszne smaki! Nazwa „Olive” (po polsku „Oliwka”) idealnie przystaje do najbardziej lubianego na świecie czasopisma kulinarnego, określanego jako „Britain’s brightest food magazine”. Na brzmienie fraz „gaj oliwkowy”, „smak oliwki” doznajemy miłych wrażeń. Z taką samą przyjemnością czytelnicy reagują na tytuł „Olive”, wydawany na licencji brytyjskiej w wielu krajach. Rzecz oczywiście nie tylko w nazwie. Trzeba przyznać, że redakcja robi świetną robotę, publikując przepisy interesujące dla różnych upodobań smakowych i różnych zawartości portfeli. W tym piśmie można znaleźć wiele kreatywnych wersji potraw „klasycznych”, można znaleźć przepisy na potrawy przygotowywane w ciągu 30 minut i 3 godzin, na potrawy z drogich, wyszukanych ingredientów, jak też na dania proste i tanie. Motto „Olive” w postaci hasła „Gotuj”, „Jedz”, „Próbuj” wskazuje na rozległość tematyki pisma, którego misją jest również skierowanie czytelnika do ciekawych restauracji, by skosztować dań wyjątkowych.

.

Specyfikacja


Data publikacji: 2015/2016
Nakład: 30.000
Periodyczność: dwumiesięcznik
Objętość: około 100 stron
Format: 230×275 mm
Cena wyd. papierowego: 9,90 zł
Cena e-wydania: 6,00 zł

.

Czytelnicy


Płeć Wiek Wykształcenie
Mężczyźni: 33% 25 do 45 lat: 75% Wyższe: 9%
Kobiety: 67% <25 lat: 9% Średnie: 85%
>45 lat: 16% Podstawowe: 6%

- Każdy, kto lubi przyrządzać smaczne, interesujące potrawy.

.

Dystrybucja wydań


Wszystkie kanały dystrybucji zapewnią całkowity zasięg ponad 50.000 czytelników.

.

Aktualności

Walentynki w Ulubionym Kiosku - magazyny Good Food i Olive za darmo!

Walentynki w Ulubionym Kiosku - magazyny Good Food i Olive za darmo!

. Nie masz jeszcze pomysłu na Walentynki? Przygotuj tej wyjątkowej osobie rozkoszny poczęstunek z przepisami Good Food i/lub Olive Czytaj więcej
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT-Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11,
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax: 22 257 84 00

avt@avt.pl
www.avt.pl

O Wydawnictwie
Wydawnictwo AVT działa od stycznia 1992 roku. Specjalizuje się w wydawaniu czasopism oraz informatorów poradnikowych (specjalistycznych i popularno-naukowych) dla czytelników o wyraźnie określonych zainteresowaniach – profesjonalistów i hobbistów. Portfolio AVT liczy łącznie 37 tytułów regularnych, w tym 20 miesięczników i dwumiesięczników, które grupują się w pięciu segmentach tematycznych: Budownictwo i Wnętrza, Elektronika i Automatyka, Muzyka i Dźwięk, Edukacja i Hi-Tech oraz Rodzina. Łącznie czasopisma AVT mają ponad 1,5 miliona czytelników.