Portfolio

Fotografia, Edukacja i Hi-Tech

Magazyn Strona www

Fotopolis.pl

Serwis fanów fotografii cyfrowej

Profil redakcyjny

Fotopolis.pl to największy w Polsce internetowy dziennik o fotografii. Od 14 lat, każdego dnia dostarczamy najświeższe newsy z branży fotograficznej – znajdziecie tu informacje o nowosciach sprzętowych, wydarzeniach kulturalnych, komentarze, galerie i poradniki warsztatowe.

Fotopolis.pl to również jedyne w Polsce laboratorium testowe na licencji DxO – w bazie serwisu znajdziecie setki modeli aparatów i obiektywów - nasze testy od lat pomagają fotografom w podejmowaniu właściwych decyzji zakupowych!

Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT-Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11,
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax: 22 257 84 00

avt@avt.pl
www.avt.pl

O Wydawnictwie
Wydawnictwo AVT działa od stycznia 1992 roku. Specjalizuje się w wydawaniu czasopism oraz informatorów poradnikowych (specjalistycznych i popularno-naukowych) dla czytelników o wyraźnie określonych zainteresowaniach – profesjonalistów i hobbistów. Portfolio AVT liczy łącznie 37 tytułów regularnych, w tym 20 miesięczników i dwumiesięczników, które grupują się w pięciu segmentach tematycznych: Budownictwo i Wnętrza, Elektronika i Automatyka, Muzyka i Dźwięk, Edukacja i Hi-Tech oraz Rodzina. Łącznie czasopisma AVT mają ponad 1,5 miliona czytelników.