Portfolio

Dom, Ogród i Wnętrza

Magazyn Strona www

ZielonyOgródek.pl

Serwis o tym co wokół domu jednorodzinnego - ogród, zieleń, woda w ogrodzie, podwórko, alejki, oświetlenie

Profil redakcyjny

Serwis o tym co wokół domu jednorodzinnego – ogród, zieleń, woda w ogrodzie, podwórko, alejki, oświetlenie.

ZielonyOgrodek.pl jest uzupełnieniem naszego portfolio serwisów internetowych w zakresie urządzania i projektowania ogrodu. Krok po kroku wyjaśniamy, jak założyć ogród, urządzić kącik wypoczynkowy, oczko wodne, czy posadzić kwiaty na balkonie.  Przypominamy, jakie prace należy wykonać w ogrodzie w określonych porach roku, opisujemy gatunki roślin, publikujemy inspirujące projekty ogrodów.

Aktualności

ZielonyOgrodek.pl - jesień nas nie zatrzymała

ZielonyOgrodek.pl - jesień nas nie zatrzymała

ZielonyOgródek.pl poniedziałek, 21 października 2013
W 2013 roku portal ZielonyOgrodek.pl osiągnął ogromny sukces! W porównaniu do tego samego okresu w roku 2012 (styczeń-wrzesień) serwis w roku bieżącym odwiedziło 43 procent użytkowników więcej, w sumie 1.104.000. Strona zanotowała także 40-procentowy wzrost odsłon, do 3.230.000 w ciągu ostatnich dziewięciu miesięcy. Czytaj więcej
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT-Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11,
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax: 22 257 84 00

avt@avt.pl
www.avt.pl

O Wydawnictwie
Wydawnictwo AVT działa od stycznia 1992 roku. Specjalizuje się w wydawaniu czasopism oraz informatorów poradnikowych (specjalistycznych i popularno-naukowych) dla czytelników o wyraźnie określonych zainteresowaniach – profesjonalistów i hobbistów. Portfolio AVT liczy łącznie 37 tytułów regularnych, w tym 20 miesięczników i dwumiesięczników, które grupują się w pięciu segmentach tematycznych: Budownictwo i Wnętrza, Elektronika i Automatyka, Muzyka i Dźwięk, Edukacja i Hi-Tech oraz Rodzina. Łącznie czasopisma AVT mają ponad 1,5 miliona czytelników.