Zamawiaj bieżące
i archiwalne wydania na:
UlubionyKiosk.pl
Portfolio

Budownictwo i wnętrza

Katalog Strona www

Budownictwo SportoweB2B.pl

Serwis informacyjny o firmach i produktach w branży budownictwa obiektów sportowych i sprzętu sportowego

Profil redakcyjny

Serwis BudownictwoSportoweb2b.pl to profesjonalny katalog firm budowlanych z zakresu budownictwa i sprzętu sportowego. Zawiera informacje o realizacjach i produktach rynkowych.

Aktualności

EURO 2012 za pół roku, IBiSS 2012 już jest!

EURO 2012 za pół roku, IBiSS 2012 już jest!

Budownictwo SportoweB2B.pl, IBiSS poniedziałek, 23 stycznia 2012
IBiSS - Informator Budownictwa i Sprzętu Sportowego 2012,  zawiera pełne i aktualne informacje o usługach i produktach oferowanych w dziedzinie budownictwa i wyposażenia obiektów sportowych i rekreacyjnych. Informacje, prezentacje i artykuły prezentowane w roczniku odnoszą się do takich podmiotów jak: boiska, stadiony, baseny, hotele & spa, szkoły, ośrodki, kluby sportowe i fitness oraz place zabaw i rekreacji. Czytaj więcej
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT-Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11,
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax: 22 257 84 00

avt@avt.pl
www.avt.pl

O Wydawnictwie
Wydawnictwo AVT działa od stycznia 1992 roku. Specjalizuje się w wydawaniu czasopism oraz informatorów poradnikowych (specjalistycznych i popularno-naukowych) dla czytelników o wyraźnie określonych zainteresowaniach – profesjonalistów i hobbistów. Portfolio AVT liczy łącznie 40 tytułów regularnych, w tym 23 miesięczniki i dwumiesięczniki, które grupują się w pięciu segmentach tematycznych: Budownictwo i Wnętrza, Elektronika i Automatyka, Muzyka i Dźwięk, Edukacja i Hi-Tech oraz Rodzina. Łącznie czasopisma AVT mają ponad 1,5 miliona czytelników.