Zamawiaj bieżące
i archiwalne wydania na:
UlubionyKiosk.pl
Portfolio

Budownictwo i wnętrza

Magazyn Strona www

InstalacjeB2B.pl

Platforma wymiany informacji branży instalacyjnej

Profil redakcyjny

Serwis Instalacjeb2b.pl to czołowa platforma wymiany informacji branży instalacyjnej. Oprócz profesjonalnej wiedzy w serwisie dostępne są także rozbudowane katalogi firm i produktów. Zaawansowany panel administracyjny pozwala współtworzyć treści prezentowane na stronie samym firmom.

Aktualności

InstalacjeB2B.pl patronem spotkań SPIN

InstalacjeB2B.pl patronem spotkań SPIN

InstalacjeB2B.pl poniedziałek, 9 lipca 2012
Ideą Spotkań SPIN jest tworzenie platformy wymiany wiedzy, doświadczenia i kontaktów w branży niskich prądów.Organizując Spotkania SPIN organizatorzy staraja się ułatwić dostęp do innowacyjnych rozwiązań i szerokiej oferty produktów branży niskoprądowej. Czytaj więcej
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT-Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11,
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax: 22 257 84 00

avt@avt.pl
www.avt.pl

O Wydawnictwie
Wydawnictwo AVT działa od stycznia 1992 roku. Specjalizuje się w wydawaniu czasopism oraz informatorów poradnikowych (specjalistycznych i popularno-naukowych) dla czytelników o wyraźnie określonych zainteresowaniach – profesjonalistów i hobbistów. Portfolio AVT liczy łącznie 37 tytułów regularnych, w tym 20 miesięczników i dwumiesięczników, które grupują się w pięciu segmentach tematycznych: Budownictwo i Wnętrza, Elektronika i Automatyka, Muzyka i Dźwięk, Edukacja i Hi-Tech oraz Rodzina. Łącznie czasopisma AVT mają ponad 1,5 miliona czytelników.