Zamawiaj bieżące
i archiwalne wydania na:
UlubionyKiosk.pl
Portfolio

Muzyka i dźwięk

Magazyn Strona www

Makingmusic.pl

Kontrowersyjny blog muzyczny

Profil redakcyjny

Makingmusic, czyli subiektywne komentarze muzyczne, jest blogiem prowadzonym przez redaktorów Magazynów AUDIO, Gitarzysta, Perkusista oraz współpracujących z nimi autorów- muzycznych zapaleńców, którzy nie zważając na jakiekolwiek konwenanse, również te językowe, niekiedy narażając się nawet swoim czytelnikom, wyrażają własne opinie dotyczące szeroko pojętego świata muzyki.

Na Makingmusic składają się trzy działy - Muzyka, Plotki i Wydarzenia. Znajdują się w nich  artykuły o kontrowersyjnych i ciekawych postaciach sceny muzycznej, refleksje na temat płyt, które wywarły na autorach największe wrażenie, teksty o muzycznych odkryciach czy palących i zawsze aktualnych problemach jak piractwo płyt.

Dodajmy,  że tworzyć bloga może każdy, kto muzykę kocha, lubi o niej pisać i dzielić się tym z innymi. Kryterium decydującym o dołączeniu do Szacownego Grona Autorów są jednym słowem muzyczna pasja i zaangażowanie.

Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT-Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11,
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax: 22 257 84 00

avt@avt.pl
www.avt.pl

O Wydawnictwie
Wydawnictwo AVT działa od stycznia 1992 roku. Specjalizuje się w wydawaniu czasopism oraz informatorów poradnikowych (specjalistycznych i popularno-naukowych) dla czytelników o wyraźnie określonych zainteresowaniach – profesjonalistów i hobbistów. Portfolio AVT liczy łącznie 40 tytułów regularnych, w tym 23 miesięczniki i dwumiesięczniki, które grupują się w pięciu segmentach tematycznych: Budownictwo i Wnętrza, Elektronika i Automatyka, Muzyka i Dźwięk, Edukacja i Hi-Tech oraz Rodzina. Łącznie czasopisma AVT mają ponad 1,5 miliona czytelników.