Portfolio

Fotografia, Edukacja i Hi-Tech

Magazyn Strona www

DigitalCameraPolska.pl

Serwis fanów fotografii cyfrowej i miesięcznika Digital Camera Polska

Profil redakcyjny

Portal digitalcamerapolska.pl to nieodłączne wsparcie dla prestiżowego magazynu Digital Camera Polska.

Na stronie internetowej zamieszczane są informacje o najnowszych numerach magazynu, ciekawostki ze świata fotografii, propozycje interesujących wystaw i wydarzeń związanych z tematyką fotograficzną.

Na digitalcamerapolska.pl znajduje sie także dedykowana galeria, w której fani tytułu i fanatycy fotografii cyfrowej moga pochwalić sie swoimi dokonaniami.

Portal to także źródło wiedzy o najnowszych promocjach, akcjach i konkursach organizowanych przez redakcję miesięcznika.

Aktualności

Fanpage Digital Camera Polska cieszy się największym zaangażowaniem fanów

Fanpage Digital Camera Polska cieszy się największym zaangażowaniem fanów

Digital Camera Polska, DigitalCameraPolska.pl poniedziałek, 11 marca 2013
W najnowszym raporcie Fanpage Trends portalu sotrender.pl, magazyn Digital Camera Polska znalazł się na pierwszym miejscu zestawienia pod względem procentowego zaangażowania fanów, potwierdzając tym samym swoją silną pozycję na rynku specjalistycznej prasy fotograficznej. Czytaj więcej
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT-Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11,
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax: 22 257 84 00

avt@avt.pl
www.avt.pl

O Wydawnictwie
Wydawnictwo AVT działa od stycznia 1992 roku. Specjalizuje się w wydawaniu czasopism oraz informatorów poradnikowych (specjalistycznych i popularno-naukowych) dla czytelników o wyraźnie określonych zainteresowaniach – profesjonalistów i hobbistów. Portfolio AVT liczy łącznie 37 tytułów regularnych, w tym 20 miesięczników i dwumiesięczników, które grupują się w pięciu segmentach tematycznych: Budownictwo i Wnętrza, Elektronika i Automatyka, Muzyka i Dźwięk, Edukacja i Hi-Tech oraz Rodzina. Łącznie czasopisma AVT mają ponad 1,5 miliona czytelników.