Zamawiaj bieżące
i archiwalne wydania na:
UlubionyKiosk.pl
Portfolio

Budownictwo i wnętrza

Magazyn Strona www

OknaiDrzwiB2B.pl

Serwis Oknaidrzwib2b.pl to platforma wymiany informacji handlowych oraz biznesowych w zakresie stolarki budowlanej

Profil redakcyjny

Serwis Oknaidrzwib2b.pl to kompleksowa informacja na temat stolarki budowlanej. Profesjonalne katalogi firm i produktów ułatwiają współpracę między przedsiębiorcami z branży, zaś bezpośredni dostęp do panelu administracyjnego pozwala na wymianę informacji handlowych raz współtworzenie platformy biznesowej.

Aktualności

Debiut Biuletynu OKNA i DRZWI B2B

Debiut Biuletynu OKNA i DRZWI B2B

OknaiDrzwiB2B.pl środa, 1 lutego 2012
Pod koniec stycznia 2012 r. Wydawnictwo AVT wydało nowy wysokonakładowy biuletyn branżowy OKNA i DRZWI B2B. Podobnie jak pozostałe tytuły wydawane w segmencie B2B, biuletyn będzie ukazywał się co kwartał w formacie gazetowym oraz w postaci e-wydania. Czytaj więcej
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT-Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11,
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax: 22 257 84 00

avt@avt.pl
www.avt.pl

O Wydawnictwie
Wydawnictwo AVT działa od stycznia 1992 roku. Specjalizuje się w wydawaniu czasopism oraz informatorów poradnikowych (specjalistycznych i popularno-naukowych) dla czytelników o wyraźnie określonych zainteresowaniach – profesjonalistów i hobbistów. Portfolio AVT liczy łącznie 37 tytułów regularnych, w tym 20 miesięczników i dwumiesięczników, które grupują się w pięciu segmentach tematycznych: Budownictwo i Wnętrza, Elektronika i Automatyka, Muzyka i Dźwięk, Edukacja i Hi-Tech oraz Rodzina. Łącznie czasopisma AVT mają ponad 1,5 miliona czytelników.