Zamawiaj bieżące
i archiwalne wydania na:
UlubionyKiosk.pl
Portfolio

Budownictwo i wnętrza

Magazyn Strona www

WykańczanieB2B.pl

Serwis o wykańczaniu, wyposażaniu i aranżacji wnętrz

Profil redakcyjny

Serwis WykańczanieB2B.pl to profesjonalne informacje, najnowsze trendy oraz ciekawe inspiracje i pomysły na temat wykańczania, wyposażania i aranżacji każdego domu, mieszkania i biura. Katalogi firm i produktów, porady ekspertów oraz filmy instruktażowe dedykowane są profesjonalistom z branży wnętrzarskiej.

Aktualności

EkoBudowanie.pl i WykanczanieB2B.pl patronami konferencji INNOVATIVE POLAND

EkoBudowanie.pl i WykanczanieB2B.pl patronami konferencji INNOVATIVE POLAND

Ekobudowanie.pl, WykańczanieB2B.pl poniedziałek, 14 listopada 2011
Serwisy EkoBudowanie.pl oraz WykanczanieB2B.pl zapraszają na konferencję ekspertów z cyklu INNOVATIVE POLAND pod hasłem Przyszłość należy do zielonych technologii Czytaj więcej
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT-Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11,
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax: 22 257 84 00

avt@avt.pl
www.avt.pl

O Wydawnictwie
Wydawnictwo AVT działa od stycznia 1992 roku. Specjalizuje się w wydawaniu czasopism oraz informatorów poradnikowych (specjalistycznych i popularno-naukowych) dla czytelników o wyraźnie określonych zainteresowaniach – profesjonalistów i hobbistów. Portfolio AVT liczy łącznie 37 tytułów regularnych, w tym 20 miesięczników i dwumiesięczników, które grupują się w pięciu segmentach tematycznych: Budownictwo i Wnętrza, Elektronika i Automatyka, Muzyka i Dźwięk, Edukacja i Hi-Tech oraz Rodzina. Łącznie czasopisma AVT mają ponad 1,5 miliona czytelników.