Zamawiaj bieżące
i archiwalne wydania na:
UlubionyKiosk.pl
Portfolio

Budownictwo i wnętrza

Magazyn Strona www

PrzegrodyB2B.pl

Przegrody - firmy, produkty, projekty, eksperci

Profil redakcyjny

Serwis PrzegrodyB2B.pl skierowany jest do specjalistów z zakresu konstrukcji fundamentów, ścian i stropów oraz izolacji. Platforma dostarcza profesjonalnej wiedzy na temat firm i produktów, zaś panel administracyjny dla przedsiębiorców pozwala na bezpośrednie współtworzenie treści handlowych.

Aktualności

Przegrodyb2b.pl – nowy portal B2B Grupy Budujemy Dom

Przegrodyb2b.pl – nowy portal B2B Grupy Budujemy Dom

PrzegrodyB2B.pl poniedziałek, 15 sierpnia 2011
Do serwisów Grupy Budownictwo B2B dołączył kolejny - PrzegrodyB2B.pl, uzupełniając portfolio portali biznesowych, w skład których wchodzą ponadto: InstalacjeB2B.pl, OknaiDrzwiB2B.pl, DachyB2B.pl oraz WykańczanieB2B.pl. Nowy projekt adresowany jest do profesjonalistów i firm z branży – producentów, wykonawców, firm usługowo-projektowych oraz handlowo-dystrybucyjnych. Czytaj więcej
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT-Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11,
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax: 22 257 84 00

avt@avt.pl
www.avt.pl

O Wydawnictwie
Wydawnictwo AVT działa od stycznia 1992 roku. Specjalizuje się w wydawaniu czasopism oraz informatorów poradnikowych (specjalistycznych i popularno-naukowych) dla czytelników o wyraźnie określonych zainteresowaniach – profesjonalistów i hobbistów. Portfolio AVT liczy łącznie 37 tytułów regularnych, w tym 20 miesięczników i dwumiesięczników, które grupują się w pięciu segmentach tematycznych: Budownictwo i Wnętrza, Elektronika i Automatyka, Muzyka i Dźwięk, Edukacja i Hi-Tech oraz Rodzina. Łącznie czasopisma AVT mają ponad 1,5 miliona czytelników.