Zamawiaj bieżące
i archiwalne wydania na:
UlubionyKiosk.pl
Portfolio

Budownictwo i wnętrza

Magazyn Strona www

Wybieramy Architekta.pl

Serwis projektów indywidualnych

Profil redakcyjny

WybieramyArchitekta.pl to nowy portal z Grupy Budujemy Dom prezentujący projekty indywidualne.

Na łamach serwisu prezentowane są najciekawsze realizacje indywidualnych projektów domów, przygotowane na specjalne zamówienie klientów przez najlepsze pracownie projektowe z całej Polski.

Oprócz zdjęć gotowych realizacji, serwis prezentuje także projekt danego domu - rzuty, plany, wizualizacje i opis.

WybieramyArchitekta.pl to także katalog najlepszych polskich pracowni i architektów, którzy przygotowują indywidualne projekty na zamówienie klientów. Ponadto, w zakładce Inspiracje ze świata, można znaleźć najciekawsze, najbardziej zaskakujące i oryginalne projekty z całego świata oraz poznać najnowsze trendy i pomysły architektów o międzynarodowej renomie.

Serwis WybieramyArchitekta.pl jest przeznaczony dla osób decydujących się na budowę domu według projektu indywidualnego. Treści zamieszczane na portalu mogą ich zainspirować i ułatwić wybór projektanta.

Aktualności

WybieramyArchitekta.pl - nowy serwis Grupy Budujemy Dom

WybieramyArchitekta.pl - nowy serwis Grupy Budujemy Dom

Budujemy Dom, BudujemyDom.pl, Wybieramy Architekta.pl poniedziałek, 2 stycznia 2012
Portfolio Wydawnictwa AVT powiększyło się o nowy serwis internetowy. WybieramyArchitekta.pl to nowy portal z Grupy Budujemy Dom prezentujący projekty indywidualne. Czytaj więcej
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT-Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11,
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax: 22 257 84 00

avt@avt.pl
www.avt.pl

O Wydawnictwie
Wydawnictwo AVT działa od stycznia 1992 roku. Specjalizuje się w wydawaniu czasopism oraz informatorów poradnikowych (specjalistycznych i popularno-naukowych) dla czytelników o wyraźnie określonych zainteresowaniach – profesjonalistów i hobbistów. Portfolio AVT liczy łącznie 40 tytułów regularnych, w tym 23 miesięczniki i dwumiesięczniki, które grupują się w pięciu segmentach tematycznych: Budownictwo i Wnętrza, Elektronika i Automatyka, Muzyka i Dźwięk, Edukacja i Hi-Tech oraz Rodzina. Łącznie czasopisma AVT mają ponad 1,5 miliona czytelników.