Zobacz wszystkie

Promocja

Zalogowani

Zalogowani

Czytaj za darmo w wersji elektronicznej.

 1. Promocja „Zalogowani” trwa do odwołania.

 2. Promocja dotyczy Klientów, którzy wykupili prenumeratę drukowaną.

 3. Skorzystanie z promocji następuje poprzez:

  a) zamówienie prenumeraty drukowanej na stronie www.avt.pl/prenumerata – jeśli prenumerata wybranego tytułu jest zamawiana po raz pierwszy,

  b) lub poprzez przedłużenie dotychczasowej prenumeraty drukowanej w Panelu Prenumeratora – po zalogowaniu na konto Prenumeratora i kliknięciu przycisku „Przedłuż”.

 4. Kody rabatowe są generowane automatycznie po odnotowaniu wpłaty za prenumeratę drukowaną.

 5. Kody rabatowe wraz z instrukcją ich realizacji dostępne są w Panelu Prenumeratora po zalogowaniu (zakładka „Promocje”).

 6. Prenumerator, zakwalifikowany do promocji „Zalogowani”, otrzymuje kody rabatowe, które uprawniają do rabatu 100% na wydania cyfrowe (PDF) z oferty www.UlubionyKiosk.pl, znajdujące się w regularnej sprzedaży (kody rabatowe nie zadziałają na zamówienia czasopism objętych promocją przedsprzedażową, płyt DVD, bonów podarunkowych, pakietów promocyjnych).

 7. Liczba przyznawanych kodów rabatowych na darmowe e-wydania jest uwarunkowana długością zamówionej prenumeraty drukowanej.

 8. Ważność kodów rabatowych upływa w ostatnim dniu miesiąca, w którym kończy się prenumerata drukowana.

 9. Wydawca nie odpowiada za błędnie złożone zamówienia na darmowe e-wydania z wykorzystaniem kodów rabatowych (np. pomyłkowo podany w formularzu zamówienia adres e-mail, niepotwierdzenie zamówienia poprzez kliknięcie w link weryfikacyjny wysyłany mailowo do zamawiającego, próbę realizacji kodu po jego wygaśnięciu i in.).

Pozostałe

Działamy w segmentach rynku

Portfolio 2017

Czym możemy służyć

 • Reklama i promocja
  w specjalistycznych magazynach
 • Prezentacja
  w katalogu branżowym
 • Reklama i promocja
  w serwisach online
 • Wysyłka mailingowa
  do precyzyjnie wyselekcjonowanych grup docelowych
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT-Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11,
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax: 22 257 84 00

avt@avt.pl
www.avt.pl

O Wydawnictwie
Wydawnictwo AVT działa od stycznia 1992 roku. Specjalizuje się w wydawaniu czasopism oraz informatorów poradnikowych (specjalistycznych i popularno-naukowych) dla czytelników o wyraźnie określonych zainteresowaniach – profesjonalistów i hobbistów. Portfolio AVT liczy łącznie 37 tytułów regularnych, w tym 20 miesięczników i dwumiesięczników, które grupują się w pięciu segmentach tematycznych: Budownictwo i Wnętrza, Elektronika i Automatyka, Muzyka i Dźwięk, Edukacja i Hi-Tech oraz Rodzina. Łącznie czasopisma AVT mają ponad 1,5 miliona czytelników.
Copyright © AVT 2020
Współpraca w zakresie SEO: Pozycjonowanie Poznań