Portfolio

Dom, Ogród i Wnętrza

ABC Budowania

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Profil redakcyjny

W ABC Budowania można szczegółowo zapoznać się z informacjami dotyczącymi budowy domu jednorodzinnego, cen markowych produktów i aktualnej oferty rynkowej.

Serię ABC zainspirowały pytania najczęściej zadawane przez budujących. Listy do redakcji, rozmowy z ekspertami, wypowiedzi na forum.budujemydom.pl – to stąd pochodzą pytania najbardziej nurtujące budujących własny dom. Na wiele pytań odpowiadają eksperci z firm.

Publikacja jest adresowana do budujących swój pierwszy dom, dlatego na postawione pytania formułowane są odpowiedzi jasne i proste – tak, że prościej się nie da! Szczególnie interesujące inwestorów zagadnienia są zgrupowane w trzech działach: stan surowy, instalacje i wykańczanie.

Przejrzyj bieżące wydanie na stronie www.UlubionyKiosk.pl

Informacje

Data rozpoczęcia: 2008
Czytelnicy:
  • osoby, które budują swój pierwszy dom i nie mają żadnej wiedzy o budowaniu
  • osoby, którym trzeba wyjaśnić zagadnienia budowania tak prosto, że prościej się nie da
Periodyczność: rocznik
Nakład: 40.000
Objętość: około 250 stron
Format: 220x290mm
Cena w kioskach: 9,95zł

Aktualności

Letnia Konferencja Aktywu Forum Budujemy Dom 2015

Letnia Konferencja Aktywu Forum Budujemy Dom 2015

W upalną sobotę, 13 czerwca 2015 r. spotkaliśmy się na Letniej Konferencji Aktywu Forum Budujemy Dom 2015 zwanej w skrócie LetKA 2015. Czytaj więcej
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT-Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11,
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax: 22 257 84 00

avt@avt.pl
www.avt.pl

O Wydawnictwie
Wydawnictwo AVT działa od stycznia 1992 roku. Specjalizuje się w wydawaniu czasopism oraz informatorów poradnikowych (specjalistycznych i popularno-naukowych) dla czytelników o wyraźnie określonych zainteresowaniach – profesjonalistów i hobbistów. Portfolio AVT liczy łącznie 37 tytułów regularnych, w tym 20 miesięczników i dwumiesięczników, które grupują się w pięciu segmentach tematycznych: Budownictwo i Wnętrza, Elektronika i Automatyka, Muzyka i Dźwięk, Edukacja i Hi-Tech oraz Rodzina. Łącznie czasopisma AVT mają ponad 1,5 miliona czytelników.