Informator Rynkowy Elektroniki

Informator Rynkowy Elektroniki

elektronikab2b.pl/ire-2022

Informator Rynkowy Elektroniki (IRE) zawiera analizy rynkowe, trendy w technologii i gospodarce oraz prezentacje ofert poszczególnych firm działających w branży elektroniki. Jasna prezentacja ofert pozwala czynić porównania i ułatwia dokonanie właściwych wyborów. Dla firm publikacja własnej prezentacji w IRE to świetna okazja dotarcia z ofertą do potencjalnych partnerów biznesowych i klientów. Bezcenne źródło informacji dla osób odpowiedzialnych w firmach za decyzje zakupowe.

15 000 Zasięg magazynów  
Przejrzyj i kup w ulubionym kiosku

PRINT

Tytuł prasowy

Informator Rynkowy Elektroniki

Profil redakcyjny

Informator Rynkowy Elektroniki (IRE) to cyklicznie wydawany i stale aktualizowany przewodnik po produktach i usługach dla całego sektora elektroniki. Ze względu na obszerny dział z analizami poszczególnych segmentów rynku, publikacja jest od lat postrzegana jako pomocne narzędzie dla osób odpowiedzialnych za zamówienia i zakupy w przedsiębiorstwach.

Indeksy oraz przejrzysta i wyczerpująca prezentacja firm, ułatwiają klientom porównanie ofert i wybór najlepszego kontrahenta. Publikacja jest idealnie wycelowaną formą prezentacji przedsiębiorstwa, która umacnia jego wizerunek i markę na rynku.

Specyfikacja

  • Data pierwszej publikacji: 2004
  • Nakład: 15 000
  • Periodyczność: rocznik
  • Objętość: około 300 stron
  • Format: 205×290 mm
  • Cena wyd. papierowego: Bezpłatny dodatek do magazynu Elektronik

Redakcja

Robert Magdziak
Redaktor prowadzący r.magdziak@elektronikab2b.pl
Bożena Krzykawska
Menedżer wydania b.krzykawska@elektronikab2b.pl

Inne marki z tego segmentu

Elektronika i Automatyka: Wydania specjalne