Młody Technik

Młody Technik

mlodytechnik.pl

Magazyn Młody Technik to polski miesięcznik dla pasjonatów nauki i techniki. Jest to jedyny tytuł w segmencie nauk ścisłych i techniki, zalecany jako lektura dla uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych.

84 000 Zasięg magazynów  
80 000 Zasięg portali miesięcznie* * Dane Google Analytics
10 700 Fanów social media  
77 000 Zasięg social media* * Dane Facebook Insights
Przejrzyj i kup w ulubionym kiosku

PRINT

Tytuł prasowy

ONLINE

Serwis internetowy

Mobile

Aplikacja mobilna

Młody Technik

Profil redakcyjny

Młody Technik to niezwykle popularny miesięcznik, który ukazuje się od 1932 roku. Skierowany jest do szerokiego grona odbiorców, a szczególnie do młodzieży szkolnej. Każdy, kto interesuje się współczesną techniką i kierunkami jej rozwoju, znajdzie w Młodym Techniku coś dla siebie. Uczniowie i nauczyciele szczególnie cenią rubryki edukacyjne odnoszące się wprost do przedmiotów, czy też rubryki rozwijające dodatkowe zainteresowania, takie jak: Jak to działa, Historia odkryć i wynalazków, Z pasji do motoryzacji. Są też działy dla majsterkowiczów i modelarzy. Młody Technik stawia również na innowacje – dział m.technik skupia się głównie na najnowszych technologiach, mediach społecznościowych oraz usługach i aplikacjach mobilnych, opisując zarówno plusy, jak i minusy z nimi związane.

Specyfikacja

  • Data pierwszej publikacji: 1932
  • Nakład: 40 000
  • Periodyczność: miesięcznik
  • Objętość: około 128 stron
  • Format: 168×240 mm
  • Cena wyd. papierowego: 14,90 zł
  • Cena e-wydania: 11,90 zł

Czytelnicy

Płeć
Wiek
Wykształcenie

Redakcja

Mirosław Usidus
Redaktor naczelny miroslaw.usidus@mt.com.pl
Młody Technik

Profil redakcyjny

Serwis Mlodytechnik.pl to strona internetowa poświęcona w całości miłośnikom nauki i techniki. Czytelnicy znajdą tu w jednym miejscu: codzienną porcję newsów, testy redakcyjne sprzętu i gier, relacje z wydarzeń branżowych, opis kierunków studiów, rozbudowaną sekcję edukacyjna odnoszącą się wprost do przedmiotów szkolnych - Fizyki, Matematyki i Chemii, bazę unikatowych artykułów oraz mnóstwo ciekawych projektów dla majsterkowiczów. Wszystko to sprawia, że strona jest bardzo chętnie odwiedzana przez internautów.

Czytelnicy

Płeć
Wiek
Urządzenia

Kanały

Newsletter Subskrybentów: 2 500
Facebook Fanów: 9 500

Redakcja

Mirosław Usidus
Redaktor naczelny miroslaw.usidus@mt.com.pl
 

Profil redakcyjny

Aplikacja mobilna Młodego Technika dla urządzeń z systemem iOS oraz Android zapewnia dostęp do aktualnego numeru oraz archiwalnych wydań miesięcznika. Pozwala również na zakup w systemie subskrypcyjnym prenumeraty miesięcznika Młody Technik w formie wygodnych wydań mobilnych.

Kontakt

Szymon Narożniak
Wydawca aplikacji AVT szymon.narozniak@avt.pl
 

Inne marki z tego segmentu