Automatyka, Podzespoły, Aplikacje (APA)

Automatyka, Podzespoły, Aplikacje (APA)

automatykab2b.pl

APA to wiodący na polskim rynku magazyn dla osób zajmujących się zawodowo automatyką przemysłową, robotyką, energetyką i pokrewnymi dziedzinami – menedżerów, handlowców, inżynierów oraz projektantów. Wraz z portalem AutomatykaB2B.pl, informatorem IRA oraz afiliowanym portalem Przemysł 4.0 stanowi kompleksowe źródło informacji dla profesjonalistów związanych z branżą przemysłową. 

10 000 Zasięg magazynów  
50 000 Zasięg portali miesięcznie* * Dane Google Analytics
19 000 Fanów social media  
7 500 Zasięg social media* * Dane Facebook Insights
Przejrzyj i kup w ulubionym kiosku

PRINT

Tytuł prasowy

Mobile

Aplikacja mobilna

Automatyka, Podzespoły, Aplikacje (APA)

Profil redakcyjny

APA to miesięcznik branżowy poświęcony automatyce i robotyce przemysłowej, automatyce budynkowej oraz energetyce. Jest on tworzony przez doświadczony zespół redakcyjny i dociera do kadry zarządzającej w polskich zakładach przemysłowych, menadżerów, inżynierów automatyków, konstruktorów, służb utrzymania ruchu, integratorów systemów oraz działów zaopatrzeniowych i adresatów z sektora R&D.

W APA publikowane są obiektywne artykuły z obszaru technologii oraz biznesu, a pismo przez ponad dekadę obecności na rynku zyskało miano merytorycznego miesięcznika, będącego również atrakcyjnym nośnikiem reklamowym. Z magazynem APA współpracują czołowe światowe firmy z branży automatyki i wiele przedsiębiorstw lokalnych.

Co miesiąc w APA publikowanych jest od 100 do ponad 200 stron z informacjami o nowościach i trendach na rynku, wywiadami, raportami z branży oraz opisami wdrożeń i aplikacji. Poruszana tematyka dotyczy m.in. automatyki i sterowania, techniki napędowej, robotyki, aparatury niskiego napięcia, bezpieczeństwa, pomiarów oraz oprogramowania i pokrewnych tematów, w tym z obszaru Przemysłu 4.0.

Specyfikacja

  • Data pierwszej publikacji: 2006
  • Nakład: 10 000
  • Periodyczność: miesięcznik
  • Objętość:100-130 stron
  • Format: 220×290 mm
  • Cena wyd. papierowego: 10 zł
  • Cena e-wydania: darmowe

Czytelnicy

Płeć

Wiek

Wykształcenie

Redakcja

Zbigniew Piątek
Redaktor naczelny z.piatek@automatykab2b.pl
Katarzyna Gugała
Menedżer magazynu k.gugala@automatykab2b.pl

Profil redakcyjny

Aplikacja mobilna APA dla urządzeń z systemem iOS oraz Android zapewnia dostęp do aktualnego numeru oraz archiwalnych wydań miesięcznika. Pozwala również na zakup w systemie subskrypcyjnym prenumeraty miesięcznika APA w formie wygodnych wydań mobilnych.

Kontakt

Szymon Narożniak
Wydawca aplikacji AVT 22 257 84 13 szymon.narozniak@avt.pl
 

Inne marki z tego segmentu

Elektronika i Automatyka: Wydania specjalne