Czas na Wnętrze

Czas na Wnętrze

czasnawnetrze.pl

Czas na Wnętrze to największe polskie pismo wnętrzarskie klasy premium. Co miesiąc w ręce naszych Czytelników oddajemy ponad 150 stron o najnowszych trendach w designie, sztuce i wnętrzach z Polski oraz całego świata. Magazyn dostępny w wersji papierowej oraz na aplikację mobilną, a całości dopełnia nowoczesny portal internetowy.

86 000 Zasięg magazynów  
125 000 Zasięg portali miesięcznie* * Dane Google Analytics
126 000 Fanów social media  
87 500 Zasięg social media* * Dane Facebook Insights
Przejrzyj i kup w ulubionym kiosku

PRINT

Tytuł prasowy

ONLINE

Serwis internetowy

Mobile

Aplikacja mobilna

Czas na Wnętrze

Profil redakcyjny

Czas na Wnętrze to pismo dla osób, które pragną mieszkać efektownie i komfortowo. Na ekskluzywny charakter magazynu składają się: inspirujące artykuły tworzone przez najlepszych redaktorów i grafików w swojej branży oraz wyrafinowana matowa okładka z lśniącym logo. Czas na Wnętrze w każdym wydaniu prezentuje wiele pięknych wnętrz, inspirujących aranżacji oraz porad w zakresie zakupów.

Naszym Czytelnikom pokazujemy kilkadziesiąt stron reportaży z najpiękniejszych polskich i zagranicznych mieszkań oraz domów, przedstawiamy aktualne oraz nadchodzące trendy ze świata designu, piszemy dla nich o najważniejszych projektantach i kultowych przedmiotach, a także odkrywamy wspaniałości polskiego wzornictwa. To wszystko sprawia także, że Czas na Wnętrze cieszy się wielkim powodzeniem w środowisku projektantów i architektów wnętrz.

Info o wydaniach specjalnych magazynu Czas na Wnętrze

Magazyn Czas na Wnętrze ma 10 wydań regularnych oraz 2 wydania specjalne. Jesienią ukazuje się numer specjalny Czas na Wnętrze. Kuchnie i Łazienki. Zainspiruj się! Magazyn poświęcony jest tematyce urządzania, wykańczania i stosowania praktycznych rozwiązań w kuchniach i łazienkach. To właśnie te pomieszczenia należą do najważniejszych w naszych domach, ich urządzenie jest najdroższe, a jednocześnie wciąż nastręcza wielu problemów.

Dlatego redakcja magazynu Czas na Wnętrze wraz z zaproszonymi ekspertami – projektantami wnętrz, architektami i specjalistami omawia najważniejsze zagadnienia – oświetlenia, wykończenia kuchni i ścian, zakupu armatury, ceramiki oraz AGD. Nie brakuje również porad stylistycznych i przedstawienia kuchni i łazienek w najmodniejszych stylach. Wszystko podane jest w eleganckiej formie graficznej, z jakiej słynie magazyn Czas na Wnętrze.

Wiosną ukazuje się numer specjalny Czas na Wnętrze. Tarasy i Ogrody. Zainspiruj się! Do jego powstawania redakcja zaprasza ekspertów – najlepszych polskich projektantów, architektów oraz specjalistów, aby wsparli nas swoją wyjątkową wiedzą. Przygotowujemy wydanie, w którym prezentujemy nowości, jakie pomogą nam łatwo, ciekawie, modnie, a co najważniejsze bez wysiłku zaaranżować nasz ogród, taras, nawet balkon.

Specyfikacja

  • Data pierwszej publikacji: 2009 r.
  • Nakład: 40 000 egz.
  • Periodyczność: miesięcznik
  • Objętość: około 200 stron
  • Format: 230×290 mm
  • Cena wyd. papierowego: 16,00 zł
  • Cena e-wydania: 12,80 zł

Czytelnicy

Płeć
Wiek
Wykształcenie

Redakcja

Anna Grużewska
Redaktor naczelna anna.gruzewska@czasnawnetrze.pl
Małgorzata Stalmierska
Sekretarz redakcji malgorzata.stalmierska@czasnawnetrze.pl
Robert Pieńkowski
Redaktor robert.pienkowski@czasnawnetrze.pl
Czas na Wnętrze

Profil redakcyjny

Portal internetowy Czasnawnetrze.pl odwiedza regularnie ponad 125 000 unikalnych użytkowników, zaś profil magazynu na Facebooku jest absolutnym liderem w segmencie prasy wnętrzarskiej pod względem popularności i zaangażowania. Stale rośnie także liczba obserwujących nasze aktywności na Instagramie, gdzie codziennie dzielimy się z użytkownikami dużą dawką inspiracji.

Czytelnicy

Płeć
Wiek
Urządzenia

Kanały

Strona internetowa UU: 125 000
Newsletter Subskrybentów: 20 000
Facebook Fanów: 103 500
Instagram Obserwujących: 22 500

Redakcja

Adrianna Tarnowska
Redaktor prowadząca adrianna.tarnowska@czasnawnetrze.pl
Agnieszka Zdzichowska
Redaktor agnieszka.zdzichowska@avt.pl

Profil redakcyjny

Czas na Wnętrze jako pierwszy w Polsce magazyn o stylowych wnętrzach jest dostępny również w postaci w pełni interaktywnego wydania tabletowego na obu głównych platformach mobilnych: iOS oraz Android. Czas na Wnętrze jest absolutnym liderem w swojej kategorii pism, osiągając setki tysięcy wizyt i tysiące pobrań.

Kontakt

Szymon Narożniak
Wydawca aplikacji AVT szymon.narozniak@avt.pl
 

Inne marki z tego segmentu