Fizjoterapeuta

Fizjoterapeuta

poradnikfizjoterapeuty.pl

Misją magazynu Fizjoterapeuta jest wyselekcjonowanie ze światowego dorobku tej dziedziny nauki najbardziej wartościowych i praktycznych doniesień, by zaprezentować je polskim fizjoterapeutom i rehabilitantom. Odpowiednikiem magazynu drukowanego w internecie jest serwis poradnikfizjoterapeuty.pl.

7 000 Zasięg portali miesięcznie* * Dane Google Analytics
6 950 Fanów social media  
31 000 Zasięg social media* * Dane Facebook Insights
Przejrzyj i kup w ulubionym kiosku

PRINT

Tytuł prasowy

ONLINE

Serwis internetowy

Fizjoterapeuta

„Fizjoterapeuta” to miesięcznik skierowany do fizjoterapeutów, rehabilitantów i osteopatów zainteresowanych praktycznym wykorzystaniem najnowszych osiągnięć światowych w strukturalnym i funkcjonalnym usprawnianiu pacjentów. Rozwój fizjoterapii i rehabilitacji gwałtownie przyspieszył w ostatnich latach. W światowych periodykach pojawiają się liczne doniesienia o zweryfikowanych praktycznie osiągnięciach na tym polu.

Polski fizjoterapeuta ma ograniczony dostęp do tych publikacji. Jeśli nawet są dostępne w internecie to jednak nie za darmo i w językach obcych, a poza tym selekcja materiałów z nieprzebranych źródeł nie jest zadaniem trywialnym.

Fizjoterapeuta

Profil redakcyjny

Serwis internetowy skierowany do fizjoterapeutów, rehabilitantów i osteopatów zainteresowanych praktycznym wykorzystaniem najnowszych osiągnięć światowych w strukturalnym i funkcjonalnym usprawnianiu pacjentów. Rozwój fizjoterapii i rehabilitacji gwałtownie przyspieszył w ostatnich latach. W światowych periodykach pojawiają się liczne doniesienia o zweryfikowanych praktycznie osiągnięciach na tym polu. 

Kanały

Newsletter Subskrybenci 6 900
Facebook Fanów 6 500
 
 

Inne marki z tego segmentu