Live Sound & Installation

Live Sound & Installation

livesound.pl

Magazyn Live Sound & Installation to specjalistyczny periodyk branżowy obejmujący zagadnienia związane ze sprzętem estradowym oraz realizacjami nagłośnienia i oświetlenia.

20 000 Zasięg portali miesięcznie* * Dane Google Analytics
Przejrzyj i kup w ulubionym kiosku

PRINT

Tytuł prasowy

ONLINE

Serwis internetowy

Live Sound & Installation

Profil redakcyjny

Magazyn Live Sound & Installation to pismo skierowane do specjalistów z branży techniki estradowej. Miesięcznik prezentuje nowe urządzenia i systemy nagłośnieniowe, a także interesujące instalacje, zarówno stałe (teatry, kluby, sale audytoryjne i obiekty użytku publicznego), jak i touringowe (koncerty, festiwale). Główną misją Live Sound & Installation jest przekazywanie wiedzy z zakresu projektowania i doboru odpowiednich komponentów systemów dźwiękowych i oświetleniowych, rozwiązywanie problemów związanych z projektowaniem i eksploatacją tych systemów oraz ich obsługą.

Specyfikacja

  • Data pierwszej publikacji: 2007
  • Nakład: 6 000
  • Periodyczność: wydania specjalne
  • Objętość: około 100 stron
  • Format: 220×290 mm
  • Cena wyd. papierowego: 8,40 zł
  • Cena e-wydania: 7,10 zł
Live Sound & Installation

Profil redakcyjny

Serwis LiveSound.pl to największa polska strona internetowa serwująca bieżące aktualności z branży techniki estradowej. Setki szczegółowych testów urządzeń, obszernych opisów realizacji i prezentacji, katalog firm i marek oraz część edukacyjna w postaci dokładnych tutoriali sprawia, że serwis LiveSound.pl to od lat najchętniej odwiedzana witryna przez profesjonalistów z branży.

Czytelnicy

Płeć
Wiek
Urządzenia

Kanały

 

Redakcja

Piotr Lenartowicz
Redaktor prowadzący redakcja@livesound.pl

Inne marki z tego segmentu