Muzyka i Dźwięk

Nasze tytuły muzyczne od lat wyznaczają najwyższą jakość na rynku i stanowią znakomite źródło informacji dla fanów instrumentów, artystów oraz profesjonalistów z branży muzycznej. To, co nas wyróżnia to bogate doświadczenie redakcji oraz profesjonalne i unikalne materiały serwowane w wydaniach papierowych, portalach internetowych i aplikacjach mobilnych.

Statystyki segmentuTytuły w segmencie
Print
3
Tytuły regularne
Online
5
Serwisów internetowych
Online
2
Aplikacje mobilne
57 tys.
Dotarcie magazynów
340 tys.
Zasięg portali miesięcznie
115 tys.
Zasięg social media miesięcznie
 
104 tys.
Fanów social media

Muzyka i Dźwięk: Tytuły

Magazyn Live Sound & Installation to specjalistyczny periodyk branżowy obejmujący zagadnienia związane ze sprzętem estradowym oraz realizacjami nagłośnienia i oświetlenia.
AUDIO to najważniejszy polski miesięcznik dla audiofilów i melomanów będący jednocześnie polskim przedstawicielem EISA - European Imaging and Sound Association.
Magazyn Perkusista to polski miesięcznik dla miłośników perkusji. Skierowany zarówno do amatorów, jak i profesjonalnych muzyków, zainteresowanych szeroko pojętym rynkiem instrumentów perkusyjnych.
Estrada i Studio to serwis skierowany do realizatorów dźwięku, producentów, miłośników homerecordingu i techniki studyjnej.
Magazyn Gitarzysta to najważniejszy, ogólnopolski miesięcznik skierowany do wszystkich fanów gitary. Od wielu lat niekwestionowany lider rynku, źródło aktualności dla branży muzycznej, najlepszych testów sprzętu oraz lekcji gry na gitarze.

Nasze portfolio

6 Segmentów