Fotografia

Nasze portfolio od 16 lat wyznacza najwyższą jakość na rynku i stanowi znakomite źródło informacji dla fanów fotografii, obróbki zdjęć oraz profesjonalistów z branży. Każdego dnia dostarczamy najświeższe newsy, poradniki, inspiracje i wiarygodne testy sprzętu. To, co nas wyróżnia to bogate doświadczenie redakcji oraz profesjonalne i unikalne materiały.

Statystyki segmentuTytuły w segmencie
Print
2
Tytuły regularne
Online
1
Serwis internetowy
Online
1
Aplikacje mobilne
78.5 tys.
Dotarcie magazynów
180 tys.
Zasięg portali miesięcznie
202 tys.
Zasięg social media miesięcznie
 
117 tys.
Fanów social media

Fotografia: Tytuły

Digital Camera Polska to uznany w branży magazyn wydawany na licencji brytyjskiego wydawnictwa Future kierowany do pasjonatów fotografii cyfrowej, zarówno tych początkujących jak i bardziej zaawansowanych.
Magazyn adresowany jest do hobbystów i ambitnych amatorów a treści stanowią przede wszystkim artykuły warsztatowe i poradnikowe. Skupiamy się na praktycznej stronie fotografii, choć nie zabraknie również artykułów inspiracyjnych czy wywiadów z profesjonalistami. Przede wszystkim chcemy jednak pomagać naszym czytelnikom w podnoszeniu swoich umiejętności dzięki podanym w przystępny sposób poradnikom. To treści, których w internecie wciąż jest bardzo mało.
Fotopolis.pl to największy w Polsce i najpopularniejszy w sieci internetowy dziennik dla miłośników fotografii. Codziennie publikuje najważniejsze wydarzenia i podsumowanie dnia w branży fotograficznej.

Nasze portfolio

6 Segmentów