Dom i Wnętrza, Ogród

Od 20 lat inspirujemy ludzi, którzy chcą wybudować i urządzić dom. Analizujemy tendencje architektoniczne, prezentujemy najnowsze technologie i materiały, umożliwiamy wymianę doświadczeń pomiędzy wykonawcami. Edukujemy i doradzamy w sprawach zakupu działki, budowy domu, urządzania domu i mieszkania, projektowania, wykonania oraz pielęgnacji ogrodu.

Statystyki segmentuTytuły w segmencie
Print
10
Tytułów regularnych
Online
7
Serwisów internetowych
Online
2
Aplikacje mobilne
827 tys.
Dotarcie magazynów
3.3 mln
Zasięg portali miesięcznie
1.0 mln
Zasięg social media miesięcznie
 
289 tys.
Fanów social media

Dom i Wnętrza, Ogród: Tytuły

Magazyn ABC Budowania przeznaczony jest dla osób będących na etapie planowania inwestycji, wyboru projektu, technologii i odpowiednich produktów. W trzech działach (Stan surowy, Instalacje domowe i Wykańczanie) doradzamy Czytelnikom jak, z czego i za ile zbudować swój dom.
BudownictwoB2B - serwis dla profesjonalistów z branży budowlanej. Miejsce, gdzie można znaleźć najświeższe informacje z branży, interesujące artykuły merytoryczne, filmy instruktażowe, obszerną bazę produktów, producentów oraz wykonawców z wszystkich regionów kraju, kalendarium szkoleń i wydarzeń branżowych.
Największy w Polsce miesięcznik dla budujących i remontujących dom na ponad 200 stronach co miesiąc przedstawia krok po kroku etapy powstawania domu od wykopu pod fundament do zawieszenia lustra w łazience.
Czas na Wnętrze to największe polskie pismo wnętrzarskie klasy premium. Co miesiąc w ręce naszych Czytelników oddajemy ponad 150 stron o najnowszych trendach w designie, sztuce i wnętrzach z Polski oraz całego świata. Magazyn dostępny w wersji papierowej oraz na aplikację mobilną, a całości dopełnia nowoczesny portal internetowy.
Poradnik Vademecum Domu Energooszczędnego to skarbnica wiedzy dla wszystkich zainteresowanych budową domu energooszczędnego.
Dom Polski to praktyczny poradnik dla wszystkich inwestorów, którzy planują budowę domu. Podpowiadamy w nim jak wybudować dom na przykładzie konkretnego projektu.
Serwis EkoBudowanie.pl to nasza odpowiedź na coraz większe zapotrzebowanie współczesnej cywilizacji na produkty i rozwiązania ekologiczne.
Gardeners' World Edycja Polska to wydanie licencyjne największego brytyjskiego magazynu ogrodniczego Gardeners’ World Magazine. Zachowuje całą nadzwyczaj wartościową treść oraz atrakcyjną formę edytorską brytyjskiego oryginału.
Informator Rynkowy Budownictwa Jednorodzinnego to zbiór specjalistycznych katalogów, zawierających aktualne informacje o najlepszych produktach i technologiach stosowanych przy budowie domów jednorodzinnych. Profesjonalna i stale uzupełniana baza produktów i firm stanowiąca kompendium wiedzy o rynku budowlanym.
Poradnik Nowoczesne Instalacje dla Domu Energooszczędnego to tematyczne opracowanie omawiające wszystkie zagadnienia związane z wykonywaniem instalacji domowych.
Projekty.budujemydom.pl to serwis zakupowy gotowych projektów domów z ofertą ponad 10 tys. projektów z najlepszych pracowni architektonicznych.
Twój Dom Twój Styl to magazyn skierowany do osób, które chciałyby odszukać najbliższy im styl, by świadomie wybrać elementy wykończeniowe, oświetlenie i wyposażenie.
Wnętrza to nowoczesny przewodnik po tematyce wykańczania i urządzania wnętrz. Magazyn w sposób kompleksowy omawia zagadnienia dotyczące planowania i dekoracji łazienki, kuchni i pokoi.
ZielonyOgrodek.pl to lider na rynku mediów ogrodniczych w Polsce. To nie tylko portal internetowy, forum, sklep, ale przede wszystkim wielomilionowa, zaangażowana społeczność ogrodników: amatorów i profesjonalistów. To obowiązkowa lektura dla każdego miłośnika przyrody!

Nasze portfolio

6 Segmentów