Elektronika i Automatyka

Od lat stanowimy rzetelne źródło wiedzy dla branży elektroniki i automatyki dostarczając zainteresowanym informacje o produktach, technologiach, usługach i rynku zaś hobbystom oferujemy fascynujące projekty do samodzielnego montażu oraz informacje ze świata radioamatorów.

Statystyki segmentuTytuły w segmencie
Print
5
Tytułów regularnych
Online
5
Serwisów internetowych
Online
3
Aplikacje mobilne
185 tys.
Dotarcie magazynów
150 tys.
Zasięg portali miesięcznie
13.5 tys.
Zasięg social media miesięcznie
 
35 tys.
Fanów social media

Elektronika i Automatyka: Tytuły

APA to wiodący na polskim rynku magazyn dla osób zajmujących się zawodowo automatyką przemysłową, robotyką, energetyką i pokrewnymi dziedzinami – menedżerów, handlowców, inżynierów oraz projektantów. Wraz z portalem AutomatykaB2B.pl, informatorem IRA oraz afiliowanym portalem Przemysł 4.0 stanowi kompleksowe źródło informacji dla profesjonalistów związanych z branżą przemysłową. 
Serwis AutomatykaB2B.pl to profesjonalny portal informacyjno-usługowy dla osób zajmujących się zawodowo automatyką przemysłową, robotyką, energetyką i pokrewnymi dziedzinami – menedżerów, handlowców, inżynierów oraz projektantów. Portal ma szereg funkcji B2B, wraz z magazynem APA, informatorem IRA oraz afiliowanym portalem Przemysł 4.0 stanowi kompleksowe źródło informacji dla profesjonalistów związanych z branżą przemysłową.
Elektronik jest jedynym w Polsce magazynem informacyjnym dla profesjonalistów z branży elektroniki.
Elektronika dla Wszystkich to kultowe pismo osób fascynujących się praktycznym konstruowaniem układów elektronicznych. Silną stroną tego tytułu jest współtworzenie jego treści z wraz z czytelnikami.
Elektronika Praktyczna to międzynarodowy magazyn elektroników-konstruktorów, którego grupę docelową stanowią zarówno specjaliści jak i pasjonaci współczesnej elektroniki.
Serwis ElektronikaB2B.pl powiązany jest miesięcznikiem Elektronik oraz wydawanym co roku papierowym katalogiem IRE (Informator Rynkowy Elektroniki).
Elportal to strona internetowa wydawanego przez AVT miesięcznika Elektronika dla Wszystkich i ulubione miejsce spotkań młodych adeptów elektroniki.
Informator Rynkowy Automatyki zawiera analizy rynkowe, trendy w technologii i gospodarce oraz prezentacje ofert poszczególnych firm działających w branży automatyki.
Informator Rynkowy Elektroniki (IRE) zawiera analizy rynkowe, trendy w technologii i gospodarce oraz prezentacje ofert poszczególnych firm działających w branży elektroniki. Jasna prezentacja ofert pozwala czynić porównania i ułatwia dokonanie właściwych wyborów. Dla firm publikacja własnej prezentacji w IRE to świetna okazja dotarcia z ofertą do potencjalnych partnerów biznesowych i klientów. Bezcenne źródło informacji dla osób odpowiedzialnych w firmach za decyzje zakupowe.
Świat Radio to jedyny tytuł na polskim rynku w całości skierowany to miłośników technologii radiowych, krótkofalowców i amatorów CB.

Elektronika i Automatyka: Wydania specjalne

Nasze portfolio

6 Segmentów