Zdrowie, Medycyna

Nasze tytuły, wydawane na licencjach magazynów uznanych na całym świecie, są źródłem informacji na temat zarówno konwencjonalnych, jak i niekonwencjonalnych metod leczenia. Promują holistyczne podejście do zdrowia w oparciu o najnowsze doniesienia naukowe oraz wiedzę krajowych i światowych specjalistów. Naszym znakiem rozpoznawczym jest bibliografia, która gwarantuje rzetelne i sprawdzone informacje poparte badaniami naukowymi.

Statystyki segmentu Tytuły w segmencie
Print
3
Tytuły regularne
Online
2
Serwisy internetowe
Online
2
Aplikacje mobilne
201 tys.
Dotarcie magazynów
430 tys.
Zasięg portali miesięcznie
113 tys.
Zasięg social media miesięcznie
 
87 tys.
Fanów social media

Zdrowie i Medycyna: Tytuły

Misją magazynu Fizjoterapeuta jest wyselekcjonowanie ze światowego dorobku tej dziedziny nauki najbardziej wartościowych i praktycznych doniesień, by zaprezentować je polskim fizjoterapeutom i rehabilitantom. Odpowiednikiem magazynu drukowanego w internecie jest serwis poradnikfizjoterapeuty.pl.
Magazyn Holistic Health dostarcza wiedzy na temat różnych form terapii, także z zakresu medycyny niekonwencjonalnej. Artykuły odwołują się do badań naukowych i są konsultowane z lekarzami. W części eksperckiej czasopisma swoją wiedzą i radami dzielą się z Czytelnikami uznani w świecie specjaliści ze wszystkich dziedzin medycyny, wyróżniający się holistycznym podejściem do zdrowia.
Poznaj naturalne sposoby leczenia. Ogromna baza wiedzy o dolegliwościach zdrowotnych i dostęp do wyspecjalizowanych terapeutów medycyny holistycznej.
"O Czym Lekarze Ci Nie Powiedzą" to miesięcznik skierowany do wszystkich osób zainteresowanych zdrowym stylem życia oraz profilaktyką. Większość odbiorców stanowią kobiety po 40. roku życia. Jak najpełniej przedstawić problem oraz jego wszelkie możliwe rozwiązania - ta filozofia przyświeca redakcji magazynu.

Nasze portfolio

6 Segmentów