Magazyn T3

Magazyn T3

magazynt3.pl

Polska edycja globalnego magazynu wydawanego w ponad 20 krajach. T3 to Technologie Trzeciego Tysiąclecia - prestiżowy, inteligentny i wiarygodny tytuł, o ludziach, dla których gadżety i sprzęt elektroniczny mają tak samo duże znaczenie, jak dobór ubrania, samochodu czy sposobu spędzania wolnego czasu.

88 000 Zasięg magazynów  
30 000 Zasięg portali miesięcznie* * Dane Google Analytics
5 500 Fanów social media  
6 000 Zasięg social media* * Dane Facebook Insights
Przejrzyj i kup w ulubionym kiosku

PRINT

Tytuł prasowy

ONLINE

Serwis internetowy

Mobile

Aplikacja mobilna

Magazyn T3

Profil redakcyjny

Magazyn T3 co miesiąc dostarcza swoim czytelnikom pokaźnej liczby testów najnowszych technologii konsumenckich, pod postacią m.in. smartfonów, tabletów, komputerów, sprzętu audio/wideo, ale także samochodów czy elektronicznej rozrywki. Porównania produktów z określonych kategorii czy półek cenowych, pomaga klientom w podejmowaniu najbardziej świadomych decyzji, a odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, rozwiewają wątpliwości, które mogą pojawić się przed zakupem.

Zestawienia produktów, wywiady, felietony czy w końcu wyzwania stawiane gadżetom - dopełniają zawartość pisma, które stara się zaspokoić najbardziej wybredne gusta tak fanów nowych technologii, jak i klientów, którzy potrzebują klarownych opinii popartych wnikliwymi testami redakcji. Uwagę zwracają prestiżowe treści dotyczące np. artykułów związanych z ekskluzywnymi, premierowymi testami najgorętszych obiektów pożądania.

Specyfikacja

  • Data pierwszej publikacji: 2009 (polska edycja)
  • Nakład: 40 000
  • Periodyczność: miesięcznik (wakacyjny numer łączony)
  • Objętość: 116 stron
  • Format: 222×300 mm
  • Cena wyd. papierowego: 8,90 zł
  • Cena e-wydania: 7,10 zł

Czytelnicy

Płeć

Wiek
Wykształcenie

Redakcja

Marcin Kubicki
Redaktor naczelny marcin.kubicki@magazynt3.pl
Michał Lis
Sekretarz redakcji michal.lis@magazynt3.pl
 
Magazyn T3

Profil redakcyjny

Strona Magazynu T3 przedstawia nie tylko wybrane archiwalne treści, które pojawiały się na łamach pisma, ale także codziennie dostarcza dawki branżowych newsów, nierzadko ubarwionych komentarzami redakcji. Testy, testy porównawcze, porady, felietony - mimo że to już ponad 8 tysięcy artykułów, to jednak crème de la crème w dziedzinie technologicznych publikacji. Uwagę zwraca także dział pytań czytelników, prowokujących redakcję do zgłębiania określonych, technologicznych tematów, i odpowiadania na nie.

Czytelnicy

Płeć
Wiek
Urządzenia

Kanały

Facebook Fanów: 5 500
Twitter Obserwujących: 140

Redakcja

Marcin Kubicki
Redaktor naczelny marcin.kubicki@magazynt3.pl
Michał Lis
Redaktor michal.lis@magazynt3.pl
 

Profil redakcyjny

Aplikacja Magazynu T3 to idealne odwzorowanie dostępnego w druku Magazynu T3 dla osób, które zamiast z papierem, wolą mieć do czynienia z ekranem smartfona czy tabletu. Idealnie przełożone, piękne sesje zdjęciowe, atrakcyjny wizualnie layout i oczywiście te same treści, które sprawiają, że od dekad magazyn jest najbardziej prestiżową marką w swoim segmencie - przekonują tutaj tak samo dobrze, jak przez lata robił to tytuł w wersji papierowej.

Kontakt

Szymon Narożniak
Wydawca aplikacji AVT szymon.narozniak@avt.pl
 

Inne marki z tego segmentu