Magazyn Gitarzysta

Magazyn Gitarzysta

magazyngitarzysta.pl

Magazyn Gitarzysta to najważniejszy, ogólnopolski miesięcznik skierowany do wszystkich fanów gitary. Od wielu lat niekwestionowany lider rynku, źródło aktualności dla branży muzycznej, najlepszych testów sprzętu oraz lekcji gry na gitarze.

28 000 Zasięg magazynów  
77 000 Zasięg portali miesięcznie* * Dane Google Analytics
40 000 Fanów social media  
47 500 Zasięg social media* * Dane Facebook Insights
Przejrzyj i kup w ulubionym kiosku

PRINT

Tytuł prasowy

ONLINE

Serwis internetowy

Mobile

Aplikacja mobilna

Magazyn Gitarzysta

Profil redakcyjny

Na łamach Magazynu Gitarzysta publikowane są regularnie aktualności rynkowe oraz wnikliwe testy najnowszego sprzętu leżącego w kręgu zainteresowania każdego gitarzysty: instrumentów, procesorów efektów, wzmacniaczy itp. Każdy numer zawiera również część o charakterze dydaktycznym, w skład której wchodzą dokładne transkrypcje znanych utworów, analiza stylu gry gitarzystów światowego formatu, cykliczne warsztaty tematyczne oraz wywiady z czołowymi muzykami i zespołami. Istotnym wsparciem publikowanych artykułów są materiały audio dostępne na stronie Wydawnictwa.

Stały dodatek do Magazynu Gitarzysta stanowi Magazyn Basista - zbiór nowości, informacji o premierach płyt basistów, wywiadów z gwiazdami zarówno polskiej jak i zagranicznej gitary basowej, testów basowego sprzętu i lekcji gry na gitarze basowej, prowadzonych przez wirtuozów tego instrumentu.

Wszystkie te cechy sprawiają, że dziś Magazyn Gitarzysta jest najpopularniejszym periodykiem wśród polskich gitarzystów - zarówno zawodowych muzyków jak i amatorów.

Specyfikacja

  • Data pierwszej publikacji: 2006
  • Nakład: 14 700
  • Periodyczność: miesięcznik
  • Objętość: około 150 stron
  • Format: 220×290 mm
  • Cena wyd. papierowego: 16 zł
  • Cena e-wydania: 12,80 zł

Czytelnicy

Płeć
Wiek
Wykształcenie

Redakcja

Krzysztof Inglik
Redaktor naczelny: krzysztof.inglik@magazyngitarzysta.pl
Piotr Szarna
Sekretarz redakcji: piotr.szarna@magazyngitarzysta.pl
Magazyn Gitarzysta

Profil redakcyjny

Serwis MagazynGitarzysta.pl to najchętniej odwiedzana polska witryna dedykowana w całości miłośnikom gitary. Codziennie świeża porcja newsów, zarówno z branży producentów i dystrybutorów instrumentów jak również z szeroko pojętego rynku muzycznego, tysiące rzetelnych testów sprzętu, transkrypcji utworów i lekcji, relacji z koncertów, recenzji najnowszych wydawnictw oraz prężnie działające forum sprawiają, że serwis internetowy Gitarzysty jest od lat zdecydowanym liderem rynku.

Czytelnicy

Płeć
Wiek
Urządzenia

Kanały

Newsletter Subskrybentów: 23 500
Facebook Fanów: 40 000
 
Youtube Subskrybentów: 600

Redakcja

Krzysztof Inglik
Redaktor naczelny: krzysztof.inglik@magazyngitarzysta.pl
Piotr Szarna
Sekretarz redakcji: piotr.szarna@magazyngitarzysta.pl

Profil redakcyjny

Aplikacja mobilna Magazynu Gitarzysta dla urządzeń z systemem iOS oraz Android zapewnia dostęp do aktualnego numeru oraz archiwalnych wydań miesięcznika. Pozwala również na zakup w systemie subskrypcyjnym prenumeraty miesięcznika Gitarzysta w formie wygodnych wydań mobilnych.

Kontakt

Szymon Narożniak
Wydawca aplikacji AVT szymon.narozniak@avt.pl
 

Inne marki z tego segmentu