Portfolio

Fotografia, Edukacja i Hi-Tech

Photoshop Praktyczny

Photoshop Praktyczny

Praktyczne porady dla pasjonatów Photoshopa

Profil redakcyjny

Photoshop Praktyczny to kolejna odsłona popularnego magazynu Photoshop Kreatywny, jednak w wyraźnie odmienionej formie! Skupiać się będziemy dokładniej na tematach związanych z pracą, z obrazami w Photoshopie oraz w pokrewnych mu programach.

Wydania monotematyczne lub z dominującym tematem numeru pozwolą więc na potraktowanie poszczególnych tematów głębiej i bardziej wyczerpująco. Rebranding tytułu to również nowa, wzbogacona treść – więcej inspirujących projektów, bardziej zaawansowane wskazówki, rozbudowane warsztatowe porady dla kreatywnych użytkowników tej potężnej aplikacji.

Każde wydanie papierowe zawiera też płytę CD (nie dotyczy e-wydania). Oglądaj filmy, bierz się za źródłowe materiały i szybko opanowuj ciekawe techniki!

Przejrzyj bieżące wydanie na stronie www.UlubionyKiosk.pl

Informacje

Data rozpoczęcia: 2011
Objętość: ponad 200 stron
Dodatki: CD/DVD
Format: 231 x 299 mm
Cena w kioskach: 38 zł

Aktualności

Nowe tytuły Wydawnictwa AVT

Nowe tytuły Wydawnictwa AVT

Digital Photographer Polska, Photoshop Praktyczny środa, 30 października 2013
Już wkrótce portfolio Wydawnictwa AVT wzbogaci się o dwa nowe tytuły: zupełny debiut w Polsce - magazyn "Digital Photographer Polska" oraz pismo "Photoshop Kreatywny", które wcześniej ukazywało się jako "Practical Photoshop Polska". Oba dwumiesięczniki zadebiutują na rynku już w listopadzie! Czytaj więcej
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT-Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11,
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax: 22 257 84 00

avt@avt.pl
www.avt.pl

O Wydawnictwie
Wydawnictwo AVT działa od stycznia 1992 roku. Specjalizuje się w wydawaniu czasopism oraz informatorów poradnikowych (specjalistycznych i popularno-naukowych) dla czytelników o wyraźnie określonych zainteresowaniach – profesjonalistów i hobbistów. Portfolio AVT liczy łącznie 37 tytułów regularnych, w tym 20 miesięczników i dwumiesięczników, które grupują się w pięciu segmentach tematycznych: Budownictwo i Wnętrza, Elektronika i Automatyka, Muzyka i Dźwięk, Edukacja i Hi-Tech oraz Rodzina. Łącznie czasopisma AVT mają ponad 1,5 miliona czytelników.