Zamawiaj bieżące
i archiwalne wydania na:
UlubionyKiosk.pl
Portfolio

Rodzina

Czas na Filc
Magazyn Strona www

Czas na Filc

Kreatywne rękodzieło z filcu

  • Informacje
  • Redakcja
  • Harmonogram
  • Reklama
  • Cennik reklam
  • Mediakit
  • Imprezy

Profil redakcyjny

Czas na Filc to doskonały sposób na rozpoczęcie przygody z filcem. Brytyjski oryginał „Made in FELT” był absolutnym hitem. W Polsce zainteresowanie takimi robótkami jest również ogromne i ciągle rośnie.

Licencyjne wydanie specjalne „Mollie Potrafi” poświęcone jest w całości robótkom z filcu. Znajdziecie tu informację o rodzajach filcu, poradniki pokazujące podstawowe techniki pracy z nim krok po kroku, a także konkretne projekty zabawek, prezentów, kwiatowych kompozycji, biżuterii i wielu, wielu innych. Przygotowali je dla Was prawdziwi specjaliści od filcu - są wśród nich również Polki :)

Bez względu na to, czy dopiero odkrywacie świat filcu, czy też zgłębiacie go już od jakiegoś czasu, w tym wydaniu znajdziecie mnóstwo inspirujących pomysłów. Ale uwaga - gdy już zaczniecie, to będziecie się dobrze bawić… bo to naprawdę wciąga!

Przejrzyj to wydanie na stronie www.UlubionyKiosk.pl

Aktualności

Mówią o nas...

Mówią o nas...

Czas na Filc, Mollie Potrafi poniedziałek, 14 kwietnia 2014
. W dniu dzisiejszym w radiu TOK FM można było usłyszeć bardzo ciekawą rozmowę z Martą Borek-Białecka - Redaktor Naczelną m. in. magazynów Mollie Potrafi oraz Czas na Filc. Czytaj więcej
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT-Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11,
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax: 22 257 84 00

avt@avt.pl
www.avt.pl

O Wydawnictwie
Wydawnictwo AVT działa od stycznia 1992 roku. Specjalizuje się w wydawaniu czasopism oraz informatorów poradnikowych (specjalistycznych i popularno-naukowych) dla czytelników o wyraźnie określonych zainteresowaniach – profesjonalistów i hobbistów. Portfolio AVT liczy łącznie 37 tytułów regularnych, w tym 20 miesięczników i dwumiesięczników, które grupują się w pięciu segmentach tematycznych: Budownictwo i Wnętrza, Elektronika i Automatyka, Muzyka i Dźwięk, Edukacja i Hi-Tech oraz Rodzina. Łącznie czasopisma AVT mają ponad 1,5 miliona czytelników.