Portfolio

Fotografia, Edukacja i Hi-Tech

RAW w Adobe Photoshop

RAW w Adobe Photoshop

Twoja cyfrowa ciemnia

  • Informacje
  • Redakcja
  • Harmonogram
  • Reklama
  • Cennik reklam
  • Mediakit
  • Imprezy

Profil redakcyjny

RAW w Adobe Photoshop to obszerne opracowanie adresowane do początkujących i średnio-zaawansowanych fotografów. W całości poświęcone jest korekcji i kreatywnej edycji zdjęć zapisanych w formacie RAW przy użyciu programów Adobe Photoshop, Adobe Lightroom i Adobe Elements.

Na ponad 200 stronach, w przystępny sposób, odkrywamy tajemnice edycji surowych plików RAW. Tłumaczymy korzyści płynące ze stosowania tego formatu i uczymy, jak maksymalnie wykorzystać ich potencjał. Wydawnictwo podzielone jest na cześć teoretyczną oraz przede wszystkim praktyczną. W kolejnych tutorialach podpowiadamy, jak panować nad ekspozycją i tonacją, profesjonalnie wyostrzać zdjęcia, ratować prześwietlone lub niedoświetlone ujęcia.

Co ważne - do każdego tutorialu przygotowaliśmy również poradnik wideo. Na dołączonej do wydania papierowego płycie DVD znajdziecie ponad 5 godzin nagrań! By dodatkowo ułatwić naukę, na płycie umieściliśmy również pliki treningowe do pobrania, tak by każdy mógł przeprowadzić edycję krok po kroku, dokładnie na tych samych zdjęciach, które wykorzystywane były przez autorów tutoriali.

Przejrzyj to wydanie na stronie www.UlubionyKiosk.pl

Aktualności

RAW w Adobe Photoshop - wydanie specjalne Digital Camera Polska

RAW w Adobe Photoshop - wydanie specjalne Digital Camera Polska

RAW w Adobe Photoshop poniedziałek, 27 października 2014
. Poznaj korzyści płynące ze stosowania formatu RAW i przekonaj się, że świetne zdjęcia może robić każdy posiadacz nawet najprostszej lustrzanki. Czytaj więcej
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT-Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11,
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax: 22 257 84 00

avt@avt.pl
www.avt.pl

O Wydawnictwie
Wydawnictwo AVT działa od stycznia 1992 roku. Specjalizuje się w wydawaniu czasopism oraz informatorów poradnikowych (specjalistycznych i popularno-naukowych) dla czytelników o wyraźnie określonych zainteresowaniach – profesjonalistów i hobbistów. Portfolio AVT liczy łącznie 37 tytułów regularnych, w tym 20 miesięczników i dwumiesięczników, które grupują się w pięciu segmentach tematycznych: Budownictwo i Wnętrza, Elektronika i Automatyka, Muzyka i Dźwięk, Edukacja i Hi-Tech oraz Rodzina. Łącznie czasopisma AVT mają ponad 1,5 miliona czytelników.