Portfolio

Fotografia, Edukacja i Hi-Tech

Jak Założyć Stronę Internetową

Jak Założyć Stronę Internetową

Kompletny almanach początkującego webmastera

  • Informacje
  • Redakcja
  • Harmonogram
  • Reklama
  • Cennik reklam
  • Mediakit
  • Imprezy

Profil redakcyjny

Jak Założyć Stronę Internetową to 168-stronicowy przewodnik, dzięki któremu poznasz najważniejszą terminologię, poszczególne etapy procesu budowania oraz skuteczne sposoby zarządzania witryną internetową.

Nasz przewodnik porusza najważniejsze tematy - począwszy od badania publiczności, przez projektowanie layoutu aż po promocję strony w Google. Każda sekcja rozpoczyna się rozdziałem wprowadzającym, pełniącym funkcję poradnika, który prostym językiem omawia potrzebne zagadnienia, terminologię i pojęcia, aby nawet laik nie miał problemów z ich zrozumieniem.

Bez względu na to, czy pracujesz w sprzedaży, marketingu, projektowaniu graficznym, rozwoju biznesu czy po prostu chcesz stworzyć swoją stronę internetową - ten podręcznik jest stworzony dla Ciebie!

Przejrzyj to wydanie na stronie www.UlubionyKiosk.pl

Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT-Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11,
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax: 22 257 84 00

avt@avt.pl
www.avt.pl

O Wydawnictwie
Wydawnictwo AVT działa od stycznia 1992 roku. Specjalizuje się w wydawaniu czasopism oraz informatorów poradnikowych (specjalistycznych i popularno-naukowych) dla czytelników o wyraźnie określonych zainteresowaniach – profesjonalistów i hobbistów. Portfolio AVT liczy łącznie 37 tytułów regularnych, w tym 20 miesięczników i dwumiesięczników, które grupują się w pięciu segmentach tematycznych: Budownictwo i Wnętrza, Elektronika i Automatyka, Muzyka i Dźwięk, Edukacja i Hi-Tech oraz Rodzina. Łącznie czasopisma AVT mają ponad 1,5 miliona czytelników.