Portfolio

Fotografia, Edukacja i Hi-Tech

Fotografia Black & White

Fotografia Black & White

Inspirujące pomysły, kreatywne sesje B&W

  • Informacje
  • Redakcja
  • Harmonogram
  • Reklama
  • Cennik reklam
  • Mediakit
  • Imprezy

Profil redakcyjny

Wydanie specjalne Digital Camera to kompletne kompendium wiedzy o tym jak fotografować oraz jak edytować zdjęcia, by tworzyć przepiękne, ponadczasowe ujęcia monochromatyczne.

Z tej publikacji dowiesz się, jak przygotować swoje zdjęcia, by możliwie najwierniej odwzorować bogactwo tonów na wysokiej jakości wydrukach. Pokażemy Ci, jak za pomocą programów Adobe Lightroom, Photoshop i Elements, profesjonalnie konwertować ujęcia panując nad kontrastem i tonami w całej rozpiętości.

By ułatwić Ci naukę, do wydania papierowego dołączyliśmy darmową płytę (nie dotyczy e-wydania) zawierającą aż 10 wideoporadników, w których nasi eksperci wprowadzą Cię w meandry fotografii i edycji zdjęć czarno-białych!

Przejrzyj to wydanie na stronie www.UlubionyKiosk.pl

Informacje

Data rozpoczęcia: 2015
Czytelnicy:
  • początkujący i średnio zaawansowani entuzjaści fotografii cyfrowej
  • ambitni fotoamatorzy, poszukujący praktycznych porad warsztatowych i inspiracji
Periodyczność: rocznik
Objętość: 200
Cena w kioskach: 38 zł

Aktualności

Fotografia Black & White - wydanie specjalne DCP

Fotografia Black & White - wydanie specjalne DCP

Fotografia Black & White piątek, 20 lutego 2015
. Na rynku jest już w dostępne kolejne wydanie specjalne przygotowane przez redakcję Digital Camera Polska. Fotografia Black & White to kompletne kompendium wiedzy o tym jak fotografować oraz jak edytować zdjęcia, by tworzyć ponadczasowe ujęcia monochromatyczne! Czytaj więcej
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT-Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11,
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax: 22 257 84 00

avt@avt.pl
www.avt.pl

O Wydawnictwie
Wydawnictwo AVT działa od stycznia 1992 roku. Specjalizuje się w wydawaniu czasopism oraz informatorów poradnikowych (specjalistycznych i popularno-naukowych) dla czytelników o wyraźnie określonych zainteresowaniach – profesjonalistów i hobbistów. Portfolio AVT liczy łącznie 37 tytułów regularnych, w tym 20 miesięczników i dwumiesięczników, które grupują się w pięciu segmentach tematycznych: Budownictwo i Wnętrza, Elektronika i Automatyka, Muzyka i Dźwięk, Edukacja i Hi-Tech oraz Rodzina. Łącznie czasopisma AVT mają ponad 1,5 miliona czytelników.