Zamawiaj bieżące
i archiwalne wydania na:
UlubionyKiosk.pl
Portfolio

Budownictwo i wnętrza

IBiSS
Katalog Strona www

IBiSS

Informator Budownictwa i Sprzętu Sportowego

Profil redakcyjny

IBiSS zawiera pełne i aktualne informacje o usługach i produktach oferowanych w dziedzinie budownictwa i wyposażenia obiektów sportowych.

Podstawowe informacje są zawarte na stronach prezentacji firmowych. Wszystkie firmy działające w kraju zostały uporządkowane w indeksie branżowym – według kategorii produktów/ usług oraz w indeksie alfabetycznym.

Bardzo przydatne jest Vademecum Sportowe, zawierające rysunki rozmiarowe do 30 dyscyplin sportowych, a także ważne i niezmiernie ciekawe informacje o tych dyscyplinach – historia, najwybitniejsi sportowcy, zasady i przepisy, sprzęt i strój.

Informacje

Data rozpoczęcia: 2006
Czytelnicy:
  • inicjatorzy i inwestorzy budowy obiektów sportowych i rekreacyjnych: samorządy gminne i powiatowe, szkoły, hotele i kluby
  • architekci, projektanci i wykonawcy
Periodyczność: rocznik
Nakład: 20.000
Objętość: około 250 stron
Format: 202×290 mm
Cena w kioskach: 9,90 zł

Aktualności

Tytuły AVT na targach BUDMA 2012

Tytuły AVT na targach BUDMA 2012

Na największych targach branży budowlanej w Polsce nie mogło zabraknąć najważniejszych na rynku, profesjonalnych wydawnictw poświęconych tej branży. Czytaj więcej
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT-Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11,
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax: 22 257 84 00

avt@avt.pl
www.avt.pl

O Wydawnictwie
Wydawnictwo AVT działa od stycznia 1992 roku. Specjalizuje się w wydawaniu czasopism oraz informatorów poradnikowych (specjalistycznych i popularno-naukowych) dla czytelników o wyraźnie określonych zainteresowaniach – profesjonalistów i hobbistów. Portfolio AVT liczy łącznie 37 tytułów regularnych, w tym 20 miesięczników i dwumiesięczników, które grupują się w pięciu segmentach tematycznych: Budownictwo i Wnętrza, Elektronika i Automatyka, Muzyka i Dźwięk, Edukacja i Hi-Tech oraz Rodzina. Łącznie czasopisma AVT mają ponad 1,5 miliona czytelników.