Portfolio

Dom, Ogród i Wnętrza

IRBJ - Instalacje

IRBJ - Instalacje

Profil redakcyjny

Katalog zawiera aktualne informacje o najlepszych produktach i technologiach do wykonania instalacji w domach jednorodzinnych.

Prezentacje produktów pisane są przez redaktorów przy współpracy z przedstawicielami firm, tak by zawarte w nich opisy były rzetelne i aktualne. Wiele informacji o nowościach rynku instalacyjnego. Niektóre prezentacje zawierają Kalkulatory, które umożliwiają szacowanie kosztów zastosowania konkretnej technologii czy produktu przy budowie własnego domu.

Poza prezentacjami w INFORMATORZE zamieściliśmy Poradnik Budującego Dom - a w nim informacje o materiałach niezbędnych do wykonania wszystkich domowych instalacji.

Informacje

Data rozpoczęcia: 2003
Czytelnicy:
  • osoby budujące własny dom
  • architekci
  • projektanci
  • wykonawcy
Periodyczność: rocznik
Nakład: 20.000
Objętość: około 500 stron
Dodatki: CD
Format: 202×260 mm
Cena w kioskach: 9,90 zł

Aktualności

Tytuły AVT na targach BUDMA 2012

Tytuły AVT na targach BUDMA 2012

Na największych targach branży budowlanej w Polsce nie mogło zabraknąć najważniejszych na rynku, profesjonalnych wydawnictw poświęconych tej branży. Czytaj więcej
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT-Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11,
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax: 22 257 84 00

avt@avt.pl
www.avt.pl

O Wydawnictwie
Wydawnictwo AVT działa od stycznia 1992 roku. Specjalizuje się w wydawaniu czasopism oraz informatorów poradnikowych (specjalistycznych i popularno-naukowych) dla czytelników o wyraźnie określonych zainteresowaniach – profesjonalistów i hobbistów. Portfolio AVT liczy łącznie 37 tytułów regularnych, w tym 20 miesięczników i dwumiesięczników, które grupują się w pięciu segmentach tematycznych: Budownictwo i Wnętrza, Elektronika i Automatyka, Muzyka i Dźwięk, Edukacja i Hi-Tech oraz Rodzina. Łącznie czasopisma AVT mają ponad 1,5 miliona czytelników.