Portfolio

Dom, Ogród i Wnętrza

IRBJ - Wykańczanie i Remont

IRBJ - Wykańczanie i Remont

Profil redakcyjny

Katalog zawiera aktualne informacje o najlepszych produktach i technologiach przydatnych przy wykańczaniu i urządzaniu domu. Staramy się, aby opisy produktów były jak najbardziej rzetelne, dlatego prezentacje tworzone są przez redaktorów przy współpracy z przedstawicielami firm. Niektóre prezentacje wzbogacone zostały o INSPIRACJE. Pokazują one ciekawe pomysły aranżacyjne do wykorzystania przy urządzaniu własnego domu. Dodatkową pomocą może służyć umieszczony przed każdym działem tematycznym Poradnik Budującego Dom, w którym znajdują się niezbędne informacje o opisywanych materiałach.

Informacje

Data rozpoczęcia: 2003
Czytelnicy: Osoby budujące własny dom, architekci, projektanci, wykonawcy
Periodyczność: rocznik
Nakład: 20.000
Objętość: około 400 stron
Dodatki: CD
Format: 202×260 mm
Cena w kioskach: 9,90 zł

Aktualności

Czas na Wnętrze, Budujemy Dom i IRBJ patronami Targów Piękne Wnętrze

Czas na Wnętrze, Budujemy Dom i IRBJ patronami Targów Piękne Wnętrze

21 października 2011 rozpocznie się druga edycja Targów Piękne Wnętrze. W zeszłym roku, podczas debiutu imprezy stoiska ponad 100 wystawców odwiedziło pięć tysięcy zwiedzających. Czytaj więcej
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT-Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11,
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax: 22 257 84 00

avt@avt.pl
www.avt.pl

O Wydawnictwie
Wydawnictwo AVT działa od stycznia 1992 roku. Specjalizuje się w wydawaniu czasopism oraz informatorów poradnikowych (specjalistycznych i popularno-naukowych) dla czytelników o wyraźnie określonych zainteresowaniach – profesjonalistów i hobbistów. Portfolio AVT liczy łącznie 37 tytułów regularnych, w tym 20 miesięczników i dwumiesięczników, które grupują się w pięciu segmentach tematycznych: Budownictwo i Wnętrza, Elektronika i Automatyka, Muzyka i Dźwięk, Edukacja i Hi-Tech oraz Rodzina. Łącznie czasopisma AVT mają ponad 1,5 miliona czytelników.