Portfolio

Elektronika i Automatyka

IRE - Informator Rynkowy Elektroniki
Katalog Strona www

IRE - Informator Rynkowy Elektroniki

Przewodnik po rynku produktów i usług w branży elektroniki

Profil redakcyjny

Informator Rynkowy Elektroniki zawiera analizy rynkowe, trendy w technologii i gospodarce oraz prezentacje ofert poszczególnych firm działających w branży elektroniki. Jasna prezentacja ofert pozwala czynić porównania i ułatwia dokonanie właściwych wyborów. Dla firm publikacja własnej prezentacji w IRE to świetna okazja dotarcia z ofertą do potencjalnych partnerów biznesowych i klientów. Bezcenne źródło informacji dla osób odpowiedzialnych w firmach za decyzje zakupowe. Cała treść IRE jest dostępna również w formacie pdf na portalu www.elektronikaB2B.pl.

Informacje

Data rozpoczęcia: 2004
Czytelnicy: Źródło wiedzy o firmach i produktach niezbędne dla specjalistów branży elektroniki.
Periodyczność: rocznik
Nakład: 15.000
Objętość: 200÷300 strony
Dodatki: CD
Format: 205×290 mm
Cena w kioskach: Dystrybucja bezpłatna jako dodatek do magazynu Elektronik

Aktualności

Już jest IRE 2017

Już jest IRE 2017

IRE - Informator Rynkowy Elektroniki piątek, 13 stycznia 2017
  Na rynku ukazało się nowe wydanie Informatora Rynku Elektroniki. Jest to już 18. i jednocześnie największe w historii wydanie informatora - zawiera ono aż 310 stron informacji na temat poszczególnych przedsiębiorstw z branży elektroniki w Polsce. Czytaj więcej
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT-Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11,
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax: 22 257 84 00

avt@avt.pl
www.avt.pl

O Wydawnictwie
Wydawnictwo AVT działa od stycznia 1992 roku. Specjalizuje się w wydawaniu czasopism oraz informatorów poradnikowych (specjalistycznych i popularno-naukowych) dla czytelników o wyraźnie określonych zainteresowaniach – profesjonalistów i hobbistów. Portfolio AVT liczy łącznie 37 tytułów regularnych, w tym 20 miesięczników i dwumiesięczników, które grupują się w pięciu segmentach tematycznych: Budownictwo i Wnętrza, Elektronika i Automatyka, Muzyka i Dźwięk, Edukacja i Hi-Tech oraz Rodzina. Łącznie czasopisma AVT mają ponad 1,5 miliona czytelników.