Portfolio

Dom, Ogród i Wnętrza

Magazyn Strona www

WybieramyDom.pl

Serwis zakupowy gotowych projektów domów - oferta ponad 8.000 projektów z najlepszych pracowni architektonicznych

Profil redakcyjny

Serwis WybieramyDom.pl to internetowe centrum zakupu gotowych projektów domów jednorodzinnych. Strona oferuje ponad 8 000 projektów renomowanych pracowni architektonicznych. Znajdziemy tu także porady architektów, rankingi sprzedaży oraz prezentacje pracowni. Strona jest także platformą łączącą ludzi budujących lub planujących budować domy według podobnych lub tych samych projektów.

Bardzo popularne źródło zakupów gotowych projektów.

Aktualności

Nowa odsłona portalu WybieramyDom.pl

Nowa odsłona portalu WybieramyDom.pl

WybieramyDom.pl wtorek, 12 lutego 2013
Na początku lutego br. portal WybieramyDom.pl ruszył w nowej odsłonie. Całkowicie zmienił się top strony, zadebiutowało nowe logo i menu, ulepszeniu uległy funkcje wyszukiwarki. Czytaj więcej
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT-Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11,
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax: 22 257 84 00

avt@avt.pl
www.avt.pl

O Wydawnictwie
Wydawnictwo AVT działa od stycznia 1992 roku. Specjalizuje się w wydawaniu czasopism oraz informatorów poradnikowych (specjalistycznych i popularno-naukowych) dla czytelników o wyraźnie określonych zainteresowaniach – profesjonalistów i hobbistów. Portfolio AVT liczy łącznie 37 tytułów regularnych, w tym 20 miesięczników i dwumiesięczników, które grupują się w pięciu segmentach tematycznych: Budownictwo i Wnętrza, Elektronika i Automatyka, Muzyka i Dźwięk, Edukacja i Hi-Tech oraz Rodzina. Łącznie czasopisma AVT mają ponad 1,5 miliona czytelników.