Zamawiaj bieżące
i archiwalne wydania na:
UlubionyKiosk.pl
Portfolio

Elektronika i automatyka

Magazyn Strona www

AutomatykaB2B.pl

Portal branżowy dla automatyków

Profil redakcyjny

Profesjonalny portal usługowy dla osób zajmujących się automatyką zawodowo – menedżerów, handlowców, inżynierów i naukowców. Bieżące informacje o nowościach produktowych i wydarzeniach biznesowych. Katalog firm zawiera wszystkie informacje o firmach liczących się w branży.

Aktualności

Nowe funkcje B2B portali automatykab2b.pl i elektronikab2b.pl

Nowe funkcje B2B portali automatykab2b.pl i elektronikab2b.pl

AutomatykaB2B.pl, InstalacjeB2B.pl czwartek, 17 lutego 2011
Panel administracyjny dla firm, którego premiera odbyła się na jesieni ubiegłego roku, został wzbogacony o nowy moduł wyświetlający na stronie głównej portali aktualne wydarzenia, realizacje i promocje firm znajdujących się w katalogach branżowych. Czytaj więcej
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT-Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11,
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax: 22 257 84 00

avt@avt.pl
www.avt.pl

O Wydawnictwie
Wydawnictwo AVT działa od stycznia 1992 roku. Specjalizuje się w wydawaniu czasopism oraz informatorów poradnikowych (specjalistycznych i popularno-naukowych) dla czytelników o wyraźnie określonych zainteresowaniach – profesjonalistów i hobbistów. Portfolio AVT liczy łącznie 40 tytułów regularnych, w tym 23 miesięczniki i dwumiesięczniki, które grupują się w pięciu segmentach tematycznych: Budownictwo i Wnętrza, Elektronika i Automatyka, Muzyka i Dźwięk, Edukacja i Hi-Tech oraz Rodzina. Łącznie czasopisma AVT mają ponad 1,5 miliona czytelników.