Portfolio

Dom, Ogród i Wnętrza

Magazyn Strona www

UrządzamyDom.pl

Serwis usługowy w zakresie projektowania i aranżacji wnętrz

Profil redakcyjny

Serwis UrządzamyDom.pl świadczy usługi w zakresie projektowania i aranżacji wnętrz. To nowatorskie rozwiązanie w Polskim internecie wychodzące naprzeciw coraz wyraźniejszemu zapotrzebowaniu Użytkowników na tego typu usługi. Całość zamówienia dotyczącego aranżacji składana jest przez internet za pomocą rozbudowanych formularzy umożliwiających poznanie preferencji i gustu naszych klientów.

Aktualności

UrządzamyDom.pl zaprasza na DEKORADNIK

UrządzamyDom.pl zaprasza na DEKORADNIK

UrządzamyDom.pl poniedziałek, 5 grudnia 2011
DEKORADNIK to spotkania z projektantem wnętrz, który pomoże wybrać dekoracje do każdego mieszkania lub biura. Podpowie, jaki niecodzienny dodatek albo wyjątkowy drobiazg podkreśli charakter danego wnętrza. Czytaj więcej
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT-Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11,
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax: 22 257 84 00

avt@avt.pl
www.avt.pl

O Wydawnictwie
Wydawnictwo AVT działa od stycznia 1992 roku. Specjalizuje się w wydawaniu czasopism oraz informatorów poradnikowych (specjalistycznych i popularno-naukowych) dla czytelników o wyraźnie określonych zainteresowaniach – profesjonalistów i hobbistów. Portfolio AVT liczy łącznie 37 tytułów regularnych, w tym 20 miesięczników i dwumiesięczników, które grupują się w pięciu segmentach tematycznych: Budownictwo i Wnętrza, Elektronika i Automatyka, Muzyka i Dźwięk, Edukacja i Hi-Tech oraz Rodzina. Łącznie czasopisma AVT mają ponad 1,5 miliona czytelników.