Portfolio

Fotografia, Edukacja i Hi-Tech

Magazyn Strona www

MagazynT3.pl

Strona magazynu T3, prezentująca najnowsze osiągnięcia technologiczne w dziedzinie gadżetów i sprzętu używanego przez nowoczesnego człowieka.

Profil redakcyjny

Magazyn T3 jest wiodącym brytyjskim magazynem lifestyle'owym, skupionym na nowych technologiach. Magazyn T3: wzbudzające emocje gadżety, kultowe przedmioty, designerskie telewizory, komputery, samochody, nowości sprzętowe, aparaty z najwyższej półki cenowej.

Aktualności

Nowości w Magazynie T3

Nowości w Magazynie T3

MagazynT3.pl, T3 wtorek, 11 października 2011
Zmiana cyklu wydawniczego z dwumiesięcznika na miesięcznik oraz nowa odsłona strony internetowej zapoczątkowały przemiany Magazynu T3. Czytaj więcej
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT-Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11,
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax: 22 257 84 00

avt@avt.pl
www.avt.pl

O Wydawnictwie
Wydawnictwo AVT działa od stycznia 1992 roku. Specjalizuje się w wydawaniu czasopism oraz informatorów poradnikowych (specjalistycznych i popularno-naukowych) dla czytelników o wyraźnie określonych zainteresowaniach – profesjonalistów i hobbistów. Portfolio AVT liczy łącznie 37 tytułów regularnych, w tym 20 miesięczników i dwumiesięczników, które grupują się w pięciu segmentach tematycznych: Budownictwo i Wnętrza, Elektronika i Automatyka, Muzyka i Dźwięk, Edukacja i Hi-Tech oraz Rodzina. Łącznie czasopisma AVT mają ponad 1,5 miliona czytelników.