Portfolio

Dom, Ogród i Wnętrza

Magazyn Strona www

CzasNaWnetrze.pl

Od inspiracji do zakupu

Profil redakcyjny

CzasNaWnętrze.pl to nowy portal wnętrzarski dedykowany wszystkim wykańczającym i urządzającym swoje domy i mieszkania.

Obok comiesięcznej prezentacji najnowszego wydania magazynu Czas na Wnętrze oraz e-dodatku, na stronie pojawią się najciekawsze archiwalne materiały publikowane na łamach tytułu. Oprócz sesji wnętrzarskich będzie można przejrzeć galerie designerskich przedmiotów, a także znaleźć porady jak urządzić wybrane wnętrza i prześledzić przewodniki zakupowe.

Znaczną cześć serwisu CzasNaWnetrze.pl  będą stanowiły treści, które nie pojawią się wydaniach papierowych tytułu, ilustrowane pięknymi zdjęciami i uzupełniane prezentacjami video. Wśród nich setki propozycji aranżacji wnętrz w różnych stylach, topowe aranżacje, aktualności - wydarzenia, produkty, promocje, gotowe projekty wnętrz, kwiatowe dekoracje do mieszkań, przepisy kulinarne i wiele innych ciekawych tematów związanych z szeroko definiowaną branżą wnętrzarską.

W niedalekiej przyszłości serwis CzasNaWnetrze.pl  zostanie wzbogacony o nowe funkcjonalności, min.: galerię zdjęć i filmów użytkowników.

Wnętrza to portal dedykowany dla osób, które po trudach budowy dochodzą do wdzięcznego etapu urządzania wnętrz. Na stronie prezentujemy piękne zdjęcia aranżacyjne, ciekawe produkty i nowości rynkowe. Czytelnicy znajdą tu wiele ciekawych artykułów, porad, niebanalnych pomysłów i inspiracji.

Aktualności

Czas na Wnętrze poleca: Konkurs Tajemnice komody

Czas na Wnętrze poleca: Konkurs Tajemnice komody

Czas na Wnętrze, CzasNaWnetrze.pl wtorek, 7 maja 2013
Magazyn Czas na Wnętrze zaprasza swoich Czytelników do wzięcia udziału w konkursie pt. Tajemnice komody. Nagrodą w konursie jest książka Decoupage. Sztuka ozdabiania przedmiotów wycinankami z papieru autorstwa Maggie Pryce. Czytaj więcej
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT-Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11,
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax: 22 257 84 00

avt@avt.pl
www.avt.pl

O Wydawnictwie
Wydawnictwo AVT działa od stycznia 1992 roku. Specjalizuje się w wydawaniu czasopism oraz informatorów poradnikowych (specjalistycznych i popularno-naukowych) dla czytelników o wyraźnie określonych zainteresowaniach – profesjonalistów i hobbistów. Portfolio AVT liczy łącznie 37 tytułów regularnych, w tym 20 miesięczników i dwumiesięczników, które grupują się w pięciu segmentach tematycznych: Budownictwo i Wnętrza, Elektronika i Automatyka, Muzyka i Dźwięk, Edukacja i Hi-Tech oraz Rodzina. Łącznie czasopisma AVT mają ponad 1,5 miliona czytelników.