Portfolio

Fotografia, Edukacja i Hi-Tech

Magazyn Strona www

MlodyTechnik.pl

Portal dla pasjonatów nauki i techniki, czytelników Młodego Technika

  • Informacje
  • Redakcja
  • Harmonogram
  • Reklama
  • Cennik reklam
  • Mediakit
  • Imprezy

Profil redakcyjny

Nowa, odświeżona strona internetowa mt.com.pl została poszerzona o nową zakładkę, e-suplement. Materiały zawarte w e-suplemencie połączone są integralną więzią z bieżącym wydaniem miesięcznika, gdyż zawierają poszerzenia artykułów, łącząc świat druku z rzeczywistością multimedialną.

Czytelnicy znajdą tutaj dodatkowe materiały, a wśród nich multimedia, recenzje, zdjęcia, filmy oraz bonusowe artykuły – relacje z ciekawych miejsc i przewodniki krok po kroku, a także niepowtarzalne eksperymenty wideo z chemii.

Poza tym mt.com.pl to jak zwykle dużo wiedzy, techniki i ciekawostek!

Aktualności

Wyjątkowy jubileusz - Młody Technik kończy 80 lat!

Wyjątkowy jubileusz - Młody Technik kończy 80 lat!

MlodyTechnik.pl, Młody Technik poniedziałek, 26 marca 2012
W tym roku mija 80 lat od pojawienia się pierwszego numeru czasopisma „Młody Technik”. Z tej okazji redakcja miesięcznika proponuje czytelnikom zabawę „Porozmawiaj o Einsteinie”.       Czytaj więcej
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT-Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11,
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax: 22 257 84 00

avt@avt.pl
www.avt.pl

O Wydawnictwie
Wydawnictwo AVT działa od stycznia 1992 roku. Specjalizuje się w wydawaniu czasopism oraz informatorów poradnikowych (specjalistycznych i popularno-naukowych) dla czytelników o wyraźnie określonych zainteresowaniach – profesjonalistów i hobbistów. Portfolio AVT liczy łącznie 37 tytułów regularnych, w tym 20 miesięczników i dwumiesięczników, które grupują się w pięciu segmentach tematycznych: Budownictwo i Wnętrza, Elektronika i Automatyka, Muzyka i Dźwięk, Edukacja i Hi-Tech oraz Rodzina. Łącznie czasopisma AVT mają ponad 1,5 miliona czytelników.