Zamawiaj bieżące
i archiwalne wydania na:
UlubionyKiosk.pl
Portfolio

Rodzina

Magazyn Strona www

ZakupydlaDziecka.pl

Kompleksowy przewodnik po świecie produktów dla dzieci

Profil redakcyjny

Zakupydladziecka.pl jest kompleksowym przewodnikiem po świecie produktów dla dzieci oraz skarbnicą parentingowej wiedzy merytorycznej i praktycznej. Z pomocą doświadczonych ekspertów m.in.: psychologów, lekarzy, pedagogów – autorzy publikacji rozwiewają wątpliwości, rozwiązują problemy, podpowiadają w trudnych, codziennych sytuacjach.

Praktyczny podział na szczegółowe kategorie takie jak: ciąża, niemowlak, maluch, przedszkolak, uczeń oraz działy tematyczne - nie przeocz, warto wiedzieć, ekspert radzi -  pozwalają łatwo odnaleźć informacje z różnych dziedzin.

Dzięki stronie Zakupydladziecka.pl, można w łatwy i szybki sposób uzyskać informacje, dotyczące poruszania się w wielkim, rynkowym świecie produktów dla dzieci, tego co, gdzie i za ile kupić aby najrozsądniej zainwestować w rozwój dziecka, a także dowiedzieć się jak zmierzyć się z codziennymi dylematami swojego dziecka w domu, szkole czy przedszkolu, przekonać się co eksperci mają do powiedzenia na temat wychowania, edukacji, pielęgnacji oraz odżywiania dzieci. Ponadto, Zakupydladziecka.pl to wszystko o ciąży, porodzie i połogu oraz nowości produktowe dla kobiet w ciąży oraz dzieci w wieku 0-12 lat

Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT-Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11,
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax: 22 257 84 00

avt@avt.pl
www.avt.pl

O Wydawnictwie
Wydawnictwo AVT działa od stycznia 1992 roku. Specjalizuje się w wydawaniu czasopism oraz informatorów poradnikowych (specjalistycznych i popularno-naukowych) dla czytelników o wyraźnie określonych zainteresowaniach – profesjonalistów i hobbistów. Portfolio AVT liczy łącznie 37 tytułów regularnych, w tym 20 miesięczników i dwumiesięczników, które grupują się w pięciu segmentach tematycznych: Budownictwo i Wnętrza, Elektronika i Automatyka, Muzyka i Dźwięk, Edukacja i Hi-Tech oraz Rodzina. Łącznie czasopisma AVT mają ponad 1,5 miliona czytelników.