Portfolio

Muzyka i Dźwięk

Naucz Się Grać Na Gitarze

Naucz Się Grać Na Gitarze

Zaczniesz grać na gitarze już po 30 minutach!

  • Informacje
  • Redakcja
  • Harmonogram
  • Reklama
  • Cennik reklam
  • Mediakit
  • Imprezy

Profil redakcyjny

Gitara to najwdzięczniejsze hobby, jakie kiedykolwiek wymyślił człowiek. Kiedy już złapiesz bakcyla, nie będzie mowy, aby ktokolwiek zdołał Cię od niego odwieść.

Nasz cel jest prosty: masz szybko zacząć i szybko pójść do przodu – bez zbędnego kręcenia, komplikowania i wnikania w niepotrzebne meandry teorii muzycznej, której i tak nie wykorzystasz.

Dlatego też, biorąc do ręki tę szkołę, dokonałeś świetnego wyboru i znalazłeś się w dobrym towarzystwie.

Kurs prowadzi James Uings – jeden z najbardziej doświadoczonych brytyjskich instruktorów. Uczył w Brighton Institute of Modern Music, pracował jako redaktor magazynu „Total Guitar”, a obecnie jest koordynatorem wydawniczym serii książek edukacyjnych Rockschool.

Aktualności

Naucz się gry na gitarze w pół godziny

Naucz się gry na gitarze w pół godziny

Gitarzysta, Naucz Się Grać Na Gitarze wtorek, 23 lipca 2013
Ukazało się wydanie specjalne magazynu „Gitarzysta”, które jest szybkim i skutecznym kursem gry na gitarze. Ambicją jego autorów jest, by opublikowane na DVD lekcje wideo były proste i praktyczne, by zachęcały zarówno do rozpoczęcia nauki, jak i jej kontynuowania. Unikają zbędnych rozważań na temat teorii muzyki, a stawiają na rozwój umiejętności gry.   Czytaj więcej
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT-Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11,
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax: 22 257 84 00

avt@avt.pl
www.avt.pl

O Wydawnictwie
Wydawnictwo AVT działa od stycznia 1992 roku. Specjalizuje się w wydawaniu czasopism oraz informatorów poradnikowych (specjalistycznych i popularno-naukowych) dla czytelników o wyraźnie określonych zainteresowaniach – profesjonalistów i hobbistów. Portfolio AVT liczy łącznie 37 tytułów regularnych, w tym 20 miesięczników i dwumiesięczników, które grupują się w pięciu segmentach tematycznych: Budownictwo i Wnętrza, Elektronika i Automatyka, Muzyka i Dźwięk, Edukacja i Hi-Tech oraz Rodzina. Łącznie czasopisma AVT mają ponad 1,5 miliona czytelników.