Oferty pracy

Ciągle się rozwijamy i szukamy pracowników. Sprawdź nasze aktualne oferty pracy i aplikuj!

Dział IT

Młodszy programista PHP

AVT - wiodące wydawnictwo z segmentu czasopism special interest poszukuje osoby na stanowisko: Młodszy programista PHP

Zadania:

  • rozwój serwisów internetowych firmy, w tym udział we wdrażaniu nowych funkcjonalności, ,
  • przygotowywanie mailingów,
  • bieżąca obsługa portali wydawnictwa,
  • współpraca z redakcjami oraz grafikiem.

Wymagania:

  • znajomość PHP OOP
  • znajomość MySQL
  • znajomość CSS + HTML 5
  • znajomość JavaScript (jQuery)

Wymagania:

  • znajomość Joomla CMS

Oferujemy:

  • korzystne warunki zatrudnienia, w tym umowę o pracę,
  • pakiet medyczny,
  • elastyczny czas pracy,
  • doskonałą atmosferę w młodym zespole,
  • dużo nauki.

Zainteresowanych współpracą prosimy o przesłanie swojej aplikacji na adres:

e-mail: adrian.jablonski@avt.pl

  • Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
  • Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883

Dane firmy:
AVT-Korporacja Sp. z o.o.
ul. Leszczynowa 11
03-197 Warszawa